comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Andy Najar Beşiktaş yolunda! Sağlık testleri...

22 Temmuz 2018, Pazar 15:26
BJK Transfer: Andy Najar Beşiktaş yolunda! Sağlık testleri...

Beşiktaş transfer haberleri bir kez daha Andy Najar ismiyle öne çıktı. Beşiktaş Najar'ı alacak mı?

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş transfer çalışmalarına devam ediyor. Sağ bek için girişimlerini sürdüren siyah beyazlı takım, Anderlecht forması giyen Honduraslı futbolcu Andy Najar'ı transfer etmeye yakın. Beşiktaş transfer haberleri FutbolArena'da!


BJK Transfer Haberleri: Beşiktaş'tan Anderlecht'e Andy Najar için 2.5 milyon euro 


Beşiktaş'ın bu transfer için 2.5 milyon euro karşılığında Anderlecht ile anlaştığı yazılırken, La Prensa'da Beşiktaş'tan övgü ile söz edildi. Beşiktaş'ın yıldızlarından bahsedilen haberde Real Madrid efsanesi Guti'nin de siyah beyazlı kulüpte antrenör olduğuna yer verildi.

Beşiktaş'ın, Andy Najar transferi için önündeki tek engel ise Honduraslı oyuncunun yaşadığı sakatlıklar. Eğer Najar sağlık testlerinden geçebilirse bu transfer 2.5 milyon euro karşılığında gerçekleşecek. 
 

Andy Najar kimdir? Andy Najar nereli, hangi takımda oynuyor?


Honduras basınından Diez'in haberine göre Beşiktaş, Andy Najar'ı gündemine aldı. Habere göre Anderlecht oyuncunun kalitesinden şüphe etmese de Najar'ın yaşadığı sık sakatlıklar nedeniyle oyuncu gözden çıkarıldı. 
25 yaşındaki Honduraslı sağ bek Andy Najar'ın sözleşmesi 2020 yılında sona eriyor ve transfermarktta piyasa değeri olarak 3 milyon euro gösteriliyor. 

Son dakika Beşiktaş Transfer Haberleri FutbolArena'da!


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"