comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Anderson Talisca için 40 milyon Euro'luk transfer iddiası (Talisca kalacak mı?)

04 Mayıs 2018, Cuma 09:42
BJK Transfer: Anderson Talisca için 40 milyon Euro'luk transfer iddiası (Talisca kalacak mı?)

Beşiktaş'ın Brezilyalı yıldız futbolcusu Anderson Talisca ile ilgili basında çıkan transfer iddialarına bir yenisi daha eklendi. Anderson Talisca için çıkan yeni iddialar arasında Wolverhampton takımı öne çıktı. Anderson Talisca, Beşiktaş'ta kalacak mı? Detaylar haberimizde

FutbolArena - Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluk mcüadelesine devam ederken Anderson Talisca ile ilgili de görüşmelerini sürdürüyor. Oyuncunun satın alma opsiyonunu elinde bulunduran Beşiktaş'a Talisca ile ilgili önemli bir teklif geldi. Talisca ile ilgili transfer iddiaları haberimimizde
 

BJK Transfer Haberleri: Anderson Talisca için gelen transfer teklifleri (4 Mayıs Cuma)


Basında geçen transfer iddiaları arasında Anderson Talisca'nın ismi ön plana çıktı. Bonservisini Benfica'dan almak için uğraş veren Beşiktaş'a, oyuncuyla ilgilenen diğer takımlar da teklif götürmeye başladı. Beşiktaş Transfer Haberleri arasında Talisca için Wolverhampton başta olmak üzere birçok takımın teklif yaptığı ileri sürüldü.

Fotomaç'ın haberine göre, Benfica, Talisca'nın sözleşmesine 40 milyon Euro'luk satın alma bedeli koymuştu.. Bu yüzden başta Wolverhampton olmak üzere pek çok takım Benfica'nın değil Beşiktaş'ın kapısını çalıyor. Son olarak İngiliz ekibinin Talisca için 29 milyon euro teklif edeceği ifade ediliyor.
 

Talisca'nın Beşiktaş golleri


Talisca skora katkı yaptığı maçlarda Beşiktaş'a şans da getiriyor. Beşiktaş ligde Talisca'nın gole katkı yaptığı 24 maçın 21'ini kazandı, 3'ünde berabere kaldı ve hiç yenilmedi. Beşiktaş ayrıca, Süper Lig'de Talisca'nın gol attığı 17 maçın 16'sını kazanmayı başardı.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"