comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Aboubakar'dan Porto'ya: "Bırakın erkenden Beşiktaş'a gideyim"

26 Haziran 2018, Salı 12:18
BJK Transfer: Aboubakar'dan Porto'ya:

Beşiktaş'ın yeniden kiralamak için Porto ile görüşmelerini sürdürdüğü Abobuakar, Portekiz kulübünün yöneticilerine baskı yaparak, "Bırakın erkenden Beşiktaş'a gideyim." dedi. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın yeni sezonda kiralamak için Porto ile görüşmelerini devam ettirdiği Aboubakar, kulüp yöneticileriyle bir araya geldi ve Beşiktaş'a gitmek için izin istedi. Her defasında Beşiktaş'ta geçirdiği 1 yılın kendisi açısından çok güzel geçirdiğini söyleyen Kamerunlu futbolcu, Beşiktaş'ın yeniden kendisini kiralamak için girişimlere başlaması üzerine Porto yöneticilerinden izin istedi. 


Beşiktaş Transfer Haberleri: Aboubakar dönüyor mu?


Aboubakar Beşiktaş'a geri dönüyor. Siyah beyazlı takımda geçirdiği 1 yılın ardından Porto'ya geri dönen ve Portekiz takımında da başarılı performans sergileyen Aboubakar'ın yeniden Beşiktaş'ta kiralık oynayacağı iddia edildi. beIN Sports'un haberine göre, Beşiktaş, Aboubakar'ın 1 yıllığına kiralanması konusunda Porto ile prensip anlaşmasına vardı. 

20 MİLYON EURO...
Öte yandan FutbolArena'nın ulaştığı bilgiye göre, Porto kulübü Aboubakar için 20 milyon euro istiyor. Eğer Kamerunlu futbolcuyu bu fiyata başka bir kulübe gönderememeleri halinde Beşiktaş'a kiralık verecek. Beşiktaş yetkilileri de bu konuda Porto ile görüşmelerini devam ettiriyor. 

"BIRAKIN BEŞİKTAŞ'A GİDEYİM"

Aboubakar ise Portekizli futbolcularla yaptığı görüşme sonrasında kulüp yöneticilerine baskı yaparak, "Bırakın erkenden Beşiktaş'a gideyim. Bekletmeyin." dediği öğrenildi. Kamerunlu golcü yeniden Beşiktaş taraftarının önünde futbol oynamak istediğini Porto yöneticilerine söyledi. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)