comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Aboubakar Beşiktaş'a geri mi dönüyor? İşte perde arkası

25 Haziran 2018, Pazartesi 22:21
BJK Transfer: Aboubakar Beşiktaş'a geri mi dönüyor? İşte perde arkası

Beşiktaş'ın Aboubakar'ı 1 yıllığına kiralanması konusunda Porto ile prensip anlaşmasına varıldığı yönündeki haberlerinin ardından transferin perde arkasına FutbolArena ulaştı. 

FutbolArena Özel - Aboubakar Beşiktaş'a geri dönüyor mu? Beşiktaş'ın Aboubakar'ı 1 yıllığına kiralanması konusunda Porto ile anlaşıldığı yönündeki iddiaları  siyah beyazlı taraftarları heyecanlandırdı. beIN Sports'un haberine göre Aboubakar'ın Beşiktaş'a 1 yıllığına kiralanması konusunda siyah beyazlı yetkililer Porto ile prensip anlaşmasına vardı. Ancak Aboubakar transferinin resmiyet kazanmasına engel olan satın alma opsiyonunun perde arkasına FutbolArena ulaştı. 
 

Beşiktaş Transfer Haberleri: Aboubakar'da son dakika 


Aboubakar Beşiktaş'a geri dönüyor. Siyah beyazlı takımda geçirdiği 1 yılın ardından Porto'ya geri dönen ve Portekiz takımında da başarılı performans sergileyen Aboubakar'ın yeniden Beşiktaş'ta kiralık oynayacağı iddia edildi. beIN Sports'un haberine göre, Beşiktaş, Aboubakar'ın 1 yıllığına kiralanması konusunda Porto ile prensip anlaşmasına vardı. 

20 MİLYON EURO...
Öte yandan FutbolArena'nın ulaştığı bilgiye göre, Porto kulübü Aboubakar için 20 milyon euro istiyor. Eğer Kamerunlu futbolcuyu bu fiyata başka bir kulübe gönderememeleri halinde Beşiktaş'a kiralık verecek. Beşiktaş yetkilileri de bu konuda Porto ile görüşmelerini devam ettiriyor. 
 

Aboubakar Porto'da kaç gol attı?


Vincent Aboubakar geçtiğimiz sezon Porto formasıyla ligde 28 maçta 15 gol atarken, 4 asist yaptı. Şampiyonlar Ligi'nde 6 maçta 5 gol, 2 asistlik performans sergileyen Aboubakar toplamda ise 43 maçta 26 gol attı ve 7 asist yaptı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)