comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Son dakika - Serkan Reçber göreve mi geliyor? Resmi açıklama! (28 Mart 2018)

28 Mart 2018, Çarşamba 21:13

Serkan Reçber'in Beşiktaş'ta göreve gelip gelmeyeceği konusunda yeni gelişmeler yaşanıyor. Serkan Reçber Beşiktaş'a mı geliyor? sorusunu taraftarlar birbirlerine sorarken, bu konuda yaşanan son dakika gelişmelerini haberimizin devamından okuyabilirsiniz. 

FutbolArena - Serkan Reçber Beşiktaş'ta göreve mi geliyor? Serkan Reçber Beşiktaş'ta mı çalışacak? haberleri özellikle son dönemde Beşiktaş taraftarları arasında sıkça sorulmaya başlandı. Şu anda TRT Spor'da yorumculuk yapan ve son dönemin gözde isimlerinden Serkan Reçber'in Beşiktaş'ta scout depertmanının başına geçeceği haberleri sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Beşiktaş Haberleri gündeminde Serkan Reçber BJK'ye mi geliyor? sorusunun cevabını haberin devamında bulabilirsiniz. 


Beşiktaş'ta son dakika haberleri (28 Mart 2018 Çarşamba)


Beşiktaş'ta kadronun yaşlanmasından itibaren önümüzdeki sezondan itibaren yeni bir yapılanma fikri gündeme gelirken, siyah beyazlı yönetimin futbol direktörlük görevine Serkan Reçber'i getireceği iddia edildi. TRT Spor'da yorumculuk yapan son dönemin gözde isimlerinden Serkan Reçber'in daha ziyade scout departman şefliği görevinde yeni yıldızları keşfetme pozisyonunda Beşiktaş yönetiminin değerlendireceği iddia edildi. 

SERKAN REÇBER: "TAKIMDA ÇALIŞMAYI DÜŞÜNMÜYORUM"
Öte yandan Serkan Reçber geçtiğimiz günlerde TRT Spor programında ise bu tarz haberlerle ilgili olarak herhangi bir takımda çalışmayı düşünmediğini söylemişti. 


Ahmet Dursun, Serkan Reçber'e ne dedi?


Serkan Reçber'in Beşiktaş'ta göreve geleceğine dair haberlerin çıkmasına ise eski Beşiktaşlı futbolcu Ahmet Dursun tepki gösterdi. 

Ahmet Dursun paylaştığı tweette, "Üzülerek bunu paylaşmak zorundayım. Beşiktaşımıza sportif direktörlük için Serkan Reçber'le görüşüldüğü haberleri var -ki, doğru. Ben olmak üzere bu kulübe hizmet vermiş o kadar arkadaşlarımız, ağabeylerimiz dururken böyle bir şeyi benim kabul etmem mümkün değil. Bu görevi yapması gereken, bu kulübü seveven hizmet etmek isteyen gerçek Beşiktaşlı olmalı. Aksini söyleyen benim için Beşiktaşlı değildir." ifadelerini kullandı. 
 

Serkan Reçber Beşiktaş'ta göreve mi geliyor?


Serkan Reçber'in Beşiktaş'ta göreve gelip gelmeyeceği konusunda siyah beyazlı kulüpten açıklama geldi. Beşiktaş yöneticisi Metin Albayrak, Ajans Beşiktaş'a Serkan Reçber hakkında konuştu ve çıkan haberleri doğruladı. 

Metin Albayrak yaptığı açıklamada, "Serkan Reçber ile görüştük. Gizlenecek bir durum yok. Yeni projelerden bahsettik. Geniş bir ekip kurmak istiyoruz. Avrupa'da çok sayıda kulüple irtibat halindeyiz. Bunlardan biri de son rakibimiz Bayern Münih. Bu kulüplerde çalışan çok sayıda futbol insanı var. Kendi alt yapımızdan birçok isimle de görüşüyoruz. Kulüplerin alt yapıları için bunlar önemli. Serkan'la anlaşırsak yeni sezon öncesi çalışmaya başlayacağız." diye konuştu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.