comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Son dakika - Hazal Kalkavan BJK TV'den ayrıldı! Şok açıklama! (6 Nisan 2018)

06 Nisan 2018, Cuma 19:41
BJK Son dakika - Hazal Kalkavan BJK TV'den ayrıldı! Şok açıklama! (6 Nisan 2018)

Beşiktaş yöneticisi Hakan Kalkavan'ın kızı Hazal Kalkavan, ortamı kendisine uygun bulmadığı gerekçesiyle BJK TV'den ayrıldığını söyledi. 

FutbolArena - Beşiktaş yöneticisi Hakan Kalkavan'ın kızı Hazal Kalkavan BJK TV'den ayrıldı. Hazal Kalkavan, BJK TV'den ayrıldıktan sonra bir mesaj yayınladı ve yaptığı açıklamada bir ifade oldukça dikkat çekti. 

Beşiktaş yöneticisi Hakan Kalkavan'ın kızı Hazal Kalkavan, BJK TV'den ayrıldığını söyleyerek şu açıklamayı yaptı:
"3 yıldır çalıştığım BJK TV'den ortamı kendime uygun bulmadığım için ayrılıyorum. Bütün kablimle Beşiktaş'ın içinde kalmaya devam edeceğim. BJK TV'ye yayıncılık hayatında başarılar diliyorum. 
 

Hakan Kalkavan kimdir?


1963 yılında Rize'de doğdu. Armatörlük, gemi işletmeciliği, gemi kiralama ve alanlarında faaliyet gösteren ve 1983 yılında kurulmuş olan Kalkavan Group'ta Yönetim Kurulu Başkandır. Beşiktaş Kulübü'nün Yıldırım Demirören başkanlığındaki yönetiminde görev yaptı. Ancak bir süre sonra görevinden istifa etti. 2007'de Rizespor Başkan adaylığından son anda çekildi. Hakan Kalkavna, 2016 yılınad Fikret Orman'ın 3. kez Beşiktaş'ta Başkanlığa seçilmesinden sonra Yeni Yatırımlar ve Tesisler Koordinatörü görevlerinden sorumlu Yönetim Kurulu üyesi olarak görevini sürdürmektedir. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!