comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haberleri - Zago canlı yayında açıkladı! Beşiktaş... (16 Nisan 2018 Pazartesi)

16 Nisan 2018, Pazartesi 23:39

Beşiktaş'ın 100. yılında yaşadığı şampiyonluğun kadrosunda yer alan ve taraftarların sevgilisi Zago, siyah beyazlılar hakkında konuştu. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın 100. yıl şampiyonluğunda kadroda yer alan ve siyah beyazlı taraftarların unutamadığı futbolculardan Zago, beIN Sports'a konuk olarak Beşiktaş hakkında son derece samimi ve duygusal açıklamalarda bulundu. 

"ŞAMPİYONLUĞUN EN GÜÇLÜ ADAYI BEŞİKTAŞ"
Beşiktaş büyük bir imkana sahip şampiyonluk için. Çünkü artık Şampiyonlar Ligi'nde oynamıyorlar ve takım Süper Lig'e daha çok konsantre olabilir. Müthiş bir mücadelenin verildiği zirveye çok yakınlar ve bitime 5 hafta kala Beşiktaş şampiyonluğun en güçlü adayı. Beşiktaş'ın kadrosu çok güçlü isimlerden kurulu ve artık tüm enerjilerini Süper Lig için harcayacaklar. Üst üste 3. kez şampiyon olarak tarih yazmak için ellerinde büyük bir şans var. 

"PEPE'YE BENZİYOR OLABİLİRİM"

Aslında benim fikrimi sorarsan ben o kadar da hırçın ve agresif oyuncu değildim. İnsanların böyle düşünmesi sanırım sert bir defans oyuncusu olmamdan kaynaklanıyor. Şu anki takımdan Pepe'ye benziyor olabilirim. Onun da Brezilya asıllı olması ve kariyerinin artık son döneminde büyük takımdan gelmesi dolayısıyla sanırım bana benzetilebilir. 

"BEŞİKTAŞ TARAFTARLARINA HAYRANIM"

5 yıldır antrenörlük yapıyorum ve tabi ki Türkiye'de teknik direktörlük yapma hayalim var. Beşiktaş taraftarına mesajım ise, umarım bu yıl da şampiyonluk gelir ve Beşiktaş'ta 3'te 3 yapar. Bunun siyah beyazlı taraftarlar için çok önemli olduğunu biliyorum. Ben Beşiktaş taraftarlarına hayranım. Oynadığım tüm takımlardan çok farklı bir taraftar grubuna sahip Beşiktaş. Beşiktaş taraftarı, takımlarına çok bağlı ve takımları için her şeyi verir. 2 yıl boyunca bunu gördüm. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (17 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.