comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haberleri: 'Türk futbolunun Şenol Güneş'e özür borcu var'

09 Mayıs 2018, Çarşamba 22:38
BJK Haberleri: 'Türk futbolunun Şenol Güneş'e özür borcu var'

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in son dönemde yaşadığı zorlukların ardından Koray Baloğlu deneyimli teknik adama destek oldu. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in özellikle olaylı Fenerbahçe derbisi ve sonrasında yaşadıklarının ardından deneyimli teknik adama destek geldi. Şenol Güneş, Kayserispor maçının ardından düzenlediği basın toplantısında özellikle faturanın kendilerine çıkarılmasına büyük tepki gösterirken, deneyimli teknik adama Koray Baloğlu destek oldu. 

A Spor'da konuşan Koray Baloğlu'nun Şenol Güneş hakkında söyledikleri sosyal medyada büyük yankı yarattı. 
"TÜRK FUTBOLUNUN ŞENOL GÜNEŞ'E ÖZÜR BORCU VAR"

Türk futbolunun Şenol Güneş'e özür borcu olduğunu düşünüyorum. Milli takım önemli başarılar yaşatmış ve Türk futboluna önemli hizmetler vermiş bir insanın bu kadar itibarsızlaştırılması hoşuma gitmiyor. Doğru da bulmuyorum. Bugün bu Şenol Güneş üzerinde yapılırsa, yarın bütün değerierimize yapılır diyerek, bunun şahıs olayından ziyade değerlerimizi koruma adına yapılması gerektiğini düşünüyorum. 

"16 YILDIR DÜNYA KUPASI'NDA YOKUZ VE HALA ŞENOL HOCANIN KIYAFETİ KONUŞULUYOR"

2002'de ben lise 3'teydim. Dünya Kupası'nı lise kantininde takip ediyordum. O zamanlar Şenol Güneş saç stili ve kıyafeti yüzünden eleştiriliyordu. 2002'den bu yana Dünya Kupası'na katılamadık. Biz son Dünya Kupamızdaki enerjimizi Şenol hocanın kıyafetine ve saç modeline yönlendirdik. Aradan 16 yıl geçti. Biz hala Şenol hocanın derbide giydiği kıyafet yüzünden insanları tahrik edip etmediğini konuşuyoruz. Aradan geçen süreçte Türk futbolu bir  arpa boyu yol gidememiş. Hep işin magazinindeyiz, hep işin kötü yanındayız. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"