comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haberleri - Trabzonsporlu eski yöneticiden Şenol Güneş'e övgüler (31 Mart 2018)

31 Mart 2018, Cumartesi 01:17

Trabzonspor eski yöneticisi Nevzat Aydın, Mehmet Demirkol ile Irmak Kazuk'un programına konuk oldu ve Şenol Güneş hakkında övgü dolu açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Trabzonspor eski yöneticisi Nevzat Aydın, Mehmet Demirkol ve Irmak Kazuk'un Youtube üzerinden sundukları Ciddiyetten Uzak programına konuk oldu. Nevzat Aydın'ın bu programda özellikle Şenol Güneş hakkındaki sözleri oldukça dikkat çekti. 
 

Mehmet Demirkoş - Irmak Kazuk Ciddiyette Uzak Programı (İZLE)


Mehmet Demirkol ve Irmak Kazuk'un Youtube üzerinden sundukları Ciddiyetten Uzak programının 9. bölümündeki konuğu Trabzonspor eski yöneticisi Nevzat Aydın oldu. Nevzat Aydın, Şenol Güneş hakkında şu sözleri söyledi:

"ŞENOL HOCA İÇİN FARKLI HİSSEDERİM"
Şenol hocayı çok severim. Oyuncu anlamında talepkar ve "Bana bunu alın, bunu almayın." deme konusunda sıkıntı olabilir ama Şenol hoca, ona verdiğin kadrodan en iyi futbolu sahaya yansıtmayı, o futbolun içerisinden belli futbolcuları yükseltmeyi becerebilen bir oyuncu. Cenk Tosun'a bakın. Fenerbahçe 5 tane Bursaspor'dan oyuncu aldı. Bakambu keza yürüyor. Burak Yılmaz öyle. Ben Şenol hoca ve Sadri Şener için farklı hissederim. Ancak Şenol Güneş ve Sadri Şener ikilisinden bile Trabzonspor hak ettiği halde bir şampiyonluk kupasını müzesine götürmeyi başaramadı. O yüzden Türkiye'de futbolun durumunu insanlar tekrar tekrar sorguluyor. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (17 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.