comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haberleri - Şenol Güneş'e mesaj: 'Çocukla çocuk olma be hocam!'

01 Mayıs 2018, Salı 19:56
BJK Haberleri - Şenol Güneş'e mesaj: 'Çocukla çocuk olma be hocam!'

Beşiktaş'ın, Galatasaray derbisinden sonra şampiyonluk yarışından kopması ve Şenol Güneş'in son dönemde yaşadıklarına dair Zeki Uzundurukan önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in, Fenerbahçe maçında yaşanan olaylardan dolayı Galatasaray derbisi öncesi ve sonrasında Türk futboluna olan kırgınlığını A Spor'da Zeki Uzundurukan değerlendirdi. Zeki Uzundurukan, Türk futbolunun Şenol Güneş'e ihtiyacı olduğunu söylerken, bazı konularda Şenol Güneş'in de hatalar yaptığını dile getirdi. 


"TAMER TUNA'NIN YERİ DOLDURULAMADI"
Beşiktaş, Tamer Tuna'nın yerini dolduramadı. Şenol Güneş'in bu sezon işini kolaylaştıracak bir yardımcısı yoktu. Şenol Güneş'in buhranlı dönemlerinde yardımcısı devreye girebilirdi. Galatasaray maçı buna örnek. Ruh hali zaten derbiyi kazanamayacağını gösteriyordu. Forvetin sakatlanmış, kenarda 3 tane forvet var. Lens oyuna girdi. Böylesine maçları teknik direktörün aklıyla kazanırsınız. 

"ÇOCUKLA ÇOCUK OLMA BE HOCAM!"

Fenerbahçe maçları çok etkili oldu. Trabzon'daki olayda 3 üniversite öğrencisi Şenol Güneş'e sitem etti. Taraftar eleştirebilir. Siz siyasetçi, sanatçı, büyük bir futbol adamıysanız eleştirilirsiniz. Orada otobüsten inip bunlar Fenerbahçeli olabilir demesi gereksizdi. Çocukla çocuk olma be hocam! Sen dağ gibi adamsın. Dünya Kupası'nda 3. oldun, dağı devirdin. Beşiktaş'ta başarılar elde ettin. 

"ÇAKMAK ATANA LANET OLSUN! İNSAN DEĞİLLER"

Çakmak atana lanet olsun, onlar insan değil zaten. Ancak burada şunu da söylemesi lazımdı Beşiktaş yönetiminin. Tolga Zengin sen yedek kulübesinde otursana. Bu takıma ne katkı verdin ki sen? Otur kenarda. Tribündeki kendini bilmez, insan diyemeyeceğimiz biriyle niye ağız dalaşına giriyorsun? Burada Aykut Kocaman'ın da, Şenol Güneş'in de hataları var. Herkes hatalı. Ancak tekrar söylüyorum, o çakmak atanlara da lanet olsun. 

"ŞENOL GÜNEŞ'İN GALATASARAY'IN GÜZEL FUTBOLUNU TEBRİK ETMESİ GEREKİRDİ"

Türk futbolunun Şenol Güneş'e ihtiyacı var. Şenol hocaya zarar veriyoruz. Şenol hocanın soyunma odasına gittikten sonra yaşadıkları, bir takım pamuklara sarılmış gibi örtülmesi... Yapmayalım bunları. Şenol hocanın da özeleştiri yapması lazım. Galatasaray maçından sonra çıkıp konuşması lazım. Konuşacak şeyler yok diyor ama var. Galatasaray'ın güzel futbolunu tebrik etmesi lazım. 

"AZİZ YILDIRIM'IN SÖZLERİ ŞENOL GÜNEŞ'İ ÇOK ETKİLEDİ"

Aziz Yıldırım, Şenol Güneş tiyatro oynadı diyerek ağır eleştiride bulunmuş olabilir. O laf çok etkiledi hocayı. Şenol Güneş sezon sonunda Beşiktaş'ı bırakabilir ama Türk futbolunun Şenol Güneş'e ihtiyacı var. Avrupa'ya çıkıp ruh ve beyin olarak kendini resetleyip, tekrar Türkiye'ye dönmesi lazım. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"