comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haberleri: Şenol Güneş Trabzonspor'a mı gidecek?

06 Mayıs 2018, Pazar 10:49
BJK Haberleri: Şenol Güneş Trabzonspor'a mı gidecek?

Beşiktaş haberleri kapsamında sürpriz bir iddia ortaya atıldı. Beşiktaş'ın başarılı teknik direktörü Şenol Güneş'in Trabzonspor'a gideceği yazıldı.

FutbolArena - Beşiktaş'ta son dönemde kötü olaylar geçiren Şenol Güneş'in Trabzonspor'a gideceği dillendiriliyor. Bu kez iddaa Erman Toroğlu'ndan geldi.


Trabzonspor Haberleri: Erman Toroğlu'nun Şenol Güneş ve Trabzonspor iddiası


Erman Toroğlu, yorumculuk yaptığı A Spor'da konuyla ilgili açıklamada bulunurken.canlı yayında kendisine gelen bilgiyi paylaştı. Erman Toroğlu yaptığı açıklamada, "Sağlama yakın bir yerden haber geldi. 'Anlaşma tamam, Şenol Güneş Trabzon'da diyebilirim' diyor. Enteresan çünkü görev yeri enteresan. Kolay kolay söylemem. Olur olmaz bir şey diyemem ama güvendiğim birisi." ifadelerini kullandı.

Programın diğer konuklarından Olcay Çakır, "Gelsin, yeniden başlasın" derken İlker Yağcıoğlu ise "Hiç sanmıyorum" ifadelerini kullandı. 


Beşiktaş Haberleri: Serdar Ali Çelikler'in Şenol Güneş hakkındaki yazısı


Öte yandan Şenol Güneş'in Beşiktaş'tan ayrılacağını iddia eden isimlerden biri de Serdar Ali Çelikler. Beşiktaş ile Şenol Güneş'in evliliğinin bittiğini ifade eden Serdar Ali Çelikler şunları söyledi:
"Şenol Güneş ile Beşiktaş'ın evliliği bitti bence. Bundan sonra formalite evliliği olur. Bugün tek başına Şenol Güneş'in aldığı “sahayı terk etme”; evet özellikle altını çiziyorum tek başına Şenol Güneş'in aldığı “sahayı terk etme” kararının; sonrasında gelen stapler numarasının Beşiktaş'ı getirdiği hale bakın. Bugün ne hamle yaparsa yapsın kaybedecek bir başkan; 3 gün içinde 2 kupaya birden el sallamış bir takım ve ilk fırsatta takımı ve belki ülkeyi bırakıp gitmeyi düşünen bir hoca var. Beşiktaşlılar toz duman dinip bir baktıklarında görecekler ki sahayı terk etme kararını tek başına veren Güneş nedeniyle aslında neler olmuş, neler kaybedilmiş... O nedenle bu evlilik bitmiştir. Medyaya baksanıza mağdur Şenol; ama zor durumda bir Fikret Orman... Böyle bir şey olur mu?"

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"