comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haberleri - 'Beşiktaş, Fenerbahçe gibi değil' (28 Mart 2018 Çarşamba)

28 Mart 2018, Çarşamba 19:40

Beşiktaş gündemini ve siyah beyazlıların şampiyonluk şansını A Spor'da Abdullah Ercan yorumladı. Beşiktaş'ta günün haberleri ve BJK Haberleri bölümünde siyah beyazlıların şampiyonluk şansı Başakşehir yenilgisinden sonra taraftarlar arasında epey sorulmuştu. 

FutbolArena - Süper Lig 27. haftasında sahasında Aytemiz Alanyaspor ile karşılaşacak olan Beşiktaş, Medipol Başakşehir yenilgisini telafi etmenin peşinde. Beşiktaş'ın şampiyonluk şansını Abdullah Ercan A Spor'da yorumladı. 


Beşiktaş'ta günün haberleri (28 Mart 2018 Çarşamba)


Beşiktaş'ta günün haberleri bölümünde taraftarların ve aynı zamanda camianın odaklandığı nokta şampiyonluk yarışı oldu. Beşiktaş'ın şampiyonluk şansını A Spor'da Abdullah Ercan yorumladı. 

"BEŞİKTAŞ YARIŞTA OLACAKTIR"
Bugün bence rakip yarı sahaya en basit geçen, orada etkili olan ve tempolu oynayan, her dakikası "ah uh"larla geçen bir Beşiktaş var. Beşiktaş son ana kadar yarışın içinde kalacaktır. Alternatifli bir kadro var. Bence kesinlikle olur. 

"FENERBAHÇE İÇİN SÖYLEDİKLERİMİ BEŞİKTAŞ İÇİN SÖYLEYEMİYORUM"

Fenerbahçe için söylediklerimi Beşiktaş için söyleyemiyorum. Beşiktaş her an her şeyi yapabilecek oyunculara sahipler. Yaşlı diyorlar, tamam ama ona belki biraz katılabilirim ama bence bu ligin en deneyimli takımı Beşiktaş. Kalan 8 haftada Beşiktaş bu işi sonuna kadar götürür. 

"LENS'İN PERFORMANSI"

"Lens'i ayrı değerlendirmek lazım. Fenerbahçe kontratak oyunu oynuyordu. Beşiktaş ilerde oynayan ve baskılı oynayan bir takım. Dar alanda oynuyor Beşiktaş. Her gelen takım Beşiktaş'a kapanıyor. Lens biraz orada bocalıyor. Performans olarak transferlerin içinde o yüzden verim alınamayan oyuncuların başında Lens geliyor." 

Siyah Beyazlı takımla ilgili gelişmeleri Beşiktaş Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.