comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haberi: Serdar Ali Çelikler'den Beşiktaş ve Şenol Güneş için flaş yorum

05 Mayıs 2018, Cumartesi 10:29
BJK Haberi: Serdar Ali Çelikler'den Beşiktaş ve Şenol Güneş için flaş yorum

Spor yorumcusu Serdar Ali Çelikler, Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş hakkında çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluk şansı azalan Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş'in Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe ile oynanan karşılaşmanın ardından psikolojisinin etkilendiği ve bunun da takıma yansıdığı yorumları yapılıyor. Habertürk'ten Serdar Ali Çelikler de konuyla ilgili çarpıcı bir değerlendirmede bulundu.
 

Beşiktaş Haberleri: Şenol Güneş, Beşiktaş'tan ayrıldı mı? (5 Mayıs 2018)


Beşiktaş ile Şenol Güneş'in evliliğinin bittiğini ifade eden Serdar Ali Çelikler şunları söyledi:

"Şenol Güneş ile Beşiktaş'ın evliliği bitti bence. Bundan sonra formalite evliliği olur. Bugün tek başına Şenol Güneş'in aldığı “sahayı terk etme”; evet özellikle altını çiziyorum tek başına Şenol Güneş'in aldığı “sahayı terk etme” kararının; sonrasında gelen stapler numarasının Beşiktaş'ı getirdiği hale bakın. Bugün ne hamle yaparsa yapsın kaybedecek bir başkan; 3 gün içinde 2 kupaya birden el sallamış bir takım ve ilk fırsatta takımı ve belki ülkeyi bırakıp gitmeyi düşünen bir hoca var. Beşiktaşlılar toz duman dinip bir baktıklarında görecekler ki sahayı terk etme kararını tek başına veren Güneş nedeniyle aslında neler olmuş, neler kaybedilmiş... O nedenle bu evlilik bitmiştir. Medyaya baksanıza mağdur Şenol; ama zor durumda bir Fikret Orman... Böyle bir şey olur mu?"
Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"