comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haberi: Şenol Güneş, LASK Linz maçı öncesi açıklamalar

08 Ağustos 2018, Çarşamba 18:41
BJK Haberi: Şenol Güneş, LASK Linz maçı öncesi açıklamalar

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda LASK Linz maçı öncesinde açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda LASK Linz ile karşılaşacakları ilk maç öncesinde Şenol Güneş basın toplantısında konuştu.

Beşiktaş'ın LASK Linz maçı öncesinde Şenol Güneş'in konuşmasından önce Jeremain Lens açıklamalar yaptı.
 

Şenol Güneş'in LASK Linz maçı öncesi açıklamaları


Başarılı oyuncu, "Hepimiz iyi bir sezon için mücadele edeceğiz. Özverim oldukça yüksek. Daha da iyisini yapmak istiyorum. Performansımı giderek yükseltmek istiyorum. İyi bir kadroya sahibiz. Her pozisyonda bir rekabet var, benim pozisyonumda da. En iyi çalışan formayı giyecektir. Şu an bunu konuşmanın zamanı değil, sezon ilerleyince bunu göreceğiz" diye konuştu.
Şenol Güneş ise maçla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. İşte Şenol Güneş'in sözleri

"TRANSFERDE SABIRLI OLMALIYIZ"


"Transferle ilgili ay sonuna kadar çok zaman var. Transfer yapabilecek şartlara uyum sağlamak gerekiyor. Bu sadece bana veya oyuncuya bağlı değil. Gidenler, gelenler olabilir. Sabırlı olunması lazım. Umarım en iyisi olur"

"TARAFTARIN BEKLEDİĞİNİ ORTAYA KOYMALIYIZ"

"Mühim olan eldeki oyuncularla beraber çalışarak en iyisini üretebilmektir. Yönetim elinden gelen gayreti gösteriyor. Fazlalık olan yerleri azaltıp, eksik olan yerleri tamamlayarak elimizden geleni yapacağız. Taraftarın beklediği Beşiktaş'ı ortaya koymak istiyoruz"

"HAVAYI YAKALAMIŞ DEĞİLİZ"

"Yönetimin, hocaların, personelin, hatta medyanın birlikte olduğu bir takımdan bahsediyoruz. O havayı yakalamış değiliz. İlk maçın şartları farklıydı, bu maç farklı olacak. Lige başladıktan sonra 4-6 hafta içinde takım belli seviyesini gösterir."

"BU MAÇ FARKLI OLACAK"

"Takım demek, yönetimin, hocaların, personelin, hatta medyanın birlikte olduğu bir takımdan bahsediyoruz. O havayı yakalamış değiliz. İlk maçın şartları farklıydı, bu maç farklı olacak. 

"YORGUNLUKLA HATA DA GELEBİLİR"

"Dün Fenerbahçe maçında da gördük. Çok yüksek tempoda 90 dakikaya taşıyabilir misiniz? Fizik güç düştüğü zaman... Belli takımlar 45 dakika, 60 dakika dayanabilir ama sonrasında düşerler. Yorgunlukla beraber hata da gelebilir."

"NEGREDO KALIRSA MASRAFI DÜŞÜŞE GEÇER"

"Alvaro Negredo kalırsa burada oynayacak, anlaşması var. Negredo'yu sattığın zaman hem masrafın düşüşe geçer, hem de para kazanırsın. Kendisi iyi oyuncu. Ben her mevkide 4-5 oyuncu olsun isterim, diğerleri beklesin."

"AKHİSARSPOR'U TEBRİK EDERİM"

"Şu anda bu maçı düşünüyoruz. 3 maç deplasman yapacağız. Sıkışık günlerimiz olacak, buna da alışacağız. Maçına göre değerlendireceğiz. Akhisarspor'u da tebrik ediyorum. Mütevazı bir vaziyette doğru işler yaparak iyi neticeler almak. Bu konuda örnek bir kulüpler."

"VİDA'YA TEKLİF YOK"

"Vida için medyada yazılan teklifler abartılı. Resmi olarak gelen hiçbir teklif yok"

Siyah beyazlı takımla ilgili gelişmeleri Beşiktaş Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)