comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haberi: Necip Uysal, performansıyla alkış topladı

09 Ağustos 2018, Perşembe 23:25
BJK Haberi: Necip Uysal, performansıyla alkış topladı

Beşiktaş'ın savunma oyuncularından Necip Uysal, LASK Linz maçındaki performansıyla göz doldurdu. İşte Necip Uysal'ın mücadeledeki rakamları

FutbolArena - Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda LASK Linz'i 1-0 mağlup ederek Avusturya'ya avantajlı skorla gitmeye hak kazandı. Necip Uysal'ın mücadeledeki performansı da alkış topladı.
 

Necip Uysal'ın LASK Linz maçındaki performansı


Pepe ile savunmanın merkezinde, stoperde görev yapan Necip Uysal, önemli rakamlara ulaştı.

90 dakika boyunca sahada kalan Necip Uysal 65 kez topla buluştu ve 56 kez isabetli pas attı. Necip Uysal'ın pas isabet oranı %91,8 oldu. Necip Uysal %100 top kampa oranıyla da ön plana çıktı. LASK Linz'in geliştirdiği ataklarda önemli işler yapan Necip Uysal hocasından da geçer not aldı.
GARY MEDEL GÖZ DOLDURDU

Beşiktaş'ta geçtiğimiz sezondan itibaren bu yıl da performansıyla Şenol Güneş'in vazgeçilmezlerinden biri olan Gary Medel, LASK Linz maçında kendisine verilen görevi tam anlamıyla yerine getirdi. Deneyimli futbolcunun Opta verilerine göre performansı şu şekilde:

Sahanın en fazla top kazanan futbolcusu olan Gary Medel, girdiği 10 ikili mücadelenin 7'sini kazandı ve %82 pas isabet yüzdesiyle oynadı. 

Siyah Beyazlı takımlarla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)