comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haberi: Fikret Orman'ın genel kurul açıklamaları

16 Eylül 2018, Pazar 14:51
BJK Haberi: Fikret Orman'ın genel kurul açıklamaları

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman tek aday olarak katıldığı olağanüstü genel kurulda bir basın toplantısı düzenledi. Fikret Orman'ın basın toplantısındaki açıklamaları ses getirecek cinstendi.

FutbolArena - Beşiktaş Seçimli Olağanüstü Genel Kurul devam ederken tek aday olarak seçime giren mevcut başkan Fikret Orman, basın toplantısında konuştu.
 

Beşiktaş Haberleri: Fikret Orman, Gary Medel'in kırmızı kart pozisyonu için neler dedi?


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Yeni Malatyaspor maçında Gary Medel'in gördüğü kırmızı kartla alakalı açıklamalarda bulundu.

İşte Fikret Orman'ın Yeni Malatyaspor maçındaki hakem kararlarıyla ilgili sözleri...
"Hakemlerimiz hata yapıyor. Bunun düzeltilmesi konusunda uğraş vermek istiyoruz.  Herkese VAR, Beşiktaş'a yok. Önümüzdeki hafta derbi oynayacağız. Maalesef her derbi öncesinde oyuncularımızın atılmasına alıştık. Hakem hatasıyla maç kazanmayı Allah bize nasip etmesin" 

Fikret Orman hakem dışında ayrıca "Özeleştiri yapmamız gereken konular da var. Beşiktaş'ın kadro derinliği, kadro yapısı belli. Olayları hakeme, başka şeylere yormaktan daha çok, sahadaki oyuna da kendi içimizde eleştiri getirmemiz gerekiyor." şeklinde de konuştu.

"GÖÇEBE GİBİ OYNADIK"

"Biz göçebe gibi oynadık. Tüm maçlarımızı Vodafone Park'ta oynamadık. Bunu gözardı etmemek gerekiyor."


Beşiktaş Haberleri: Fikret Orman'dan Fatih Terim açıklaması


Öte yandan Fikret Orman, geçtiğimiz günlerde Fatih Terim'in yaptığı açıklamalarla ilgili de konuştu ve "Fatih Terim'in federasyon, yayıncı kuruluş ve biz konuşarak yapıyoruz maç programını demesinde 'biz' dediği tüm kulüpler. Kulüpler olarak beraber konuşuyoruz, istişare yapıyoruz maç programı için. Maç günleri bizle de istişare ediliyor. Beşiktaş'la da konuşulmadan yapılmıyor maç programı. Ellerinde bir program var, Galatasaray salı oynuyor Fenerbahçe ve biz perşembe oynuyoruz." ifadelerini kullandı.


Beşiktaş Transfer Haberler: Fikret Orman Negredo transferi için ne dedi?


Öte yandan Negredo'nun ayrılmasıyla ilgili de konuşan Orman, "Negredo'nun nereye gittiğine yönelik bana gelen bir bilgi yok. Beşiktaş'a teşekkür ettiyse inşallah iyi bir bonservis bedeli getirmiştir. Beşiktaş'a Negredo ile ilgili gelen resmi bir teklif yok. Ne dün ne de bugün. Şu anda bir teklif gelirse değerlendiririz; gelmedi" ifadeleri kullandı.

Beşiktaş ile ilgili haberlere Beşiktaş Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!