comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haberi: Fikret Orman, BJK TV'de açıklamalarda bulundu

12 Eylül 2018, Çarşamba 17:11
BJK Haberi: Fikret Orman, BJK TV'de açıklamalarda bulundu

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, BJK TV'de önemli açıklamalarda bulundu.. Fikret Orman yeni genel kurul öncesi yönetim listesini de açıklarken önemli mesajlar verdi.

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, BJK TV'de gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Fikret Orman kongre öncesinde yeni yönetim kurulu listesini de açıkladı.

BJK TV'de olağanüstü seçimli genel kurul öncesinde ayrıntılara değinen Fikret Orman, çarpıcı ifadeler kullandı. 
 

Fikret Orman'ın BJK TV'deki açıklamaları - Fiket Orman'In yeni yönetim kurulu listesi


Beşiktaş'ta Fikret Orman'ın yeni yönetim listesi
Serdal Adalı
Umut Güner
Ahmet Kavalcı
Ahmet Ürkmezgil
Deniz Atalay
Metin Albayrak
Şafak Mahmutyazıcoğlu
Cihat Kumuşoğlu
Hüseyin Mican

Yedek üyeler

1- Hakan Özköse
2- Erdal Karacan
3- Gökçe Meriçten
4- Candaş Tolga Işık
5- Melih Aydoğdu"TEK BAŞIMA GİRMEMİN DEZAVANTAJLARI VAR"

"Açık mesaj vermeme rağmen 250 imza bile toplayan çıkmadı. Tek başıma seçime girmenin avantajları da var, dezavantajları da"

"NUR ÇEBİ HER ZAMAN YANIMIZDA OLACAK"

"Ahmet Nur Çebi ilk görüştüğüm insandı. Fakat Ahmet abi devam etmek istemedi. Beşiktaş'a büyük hizmetleri olan bir abimizdir ve Beşiktaş bundan sonra da kendisinden faydalanacaktır. Her zaman yanımızda olacağını söyledi."

"SERDAL ADALI İLE UZUN SÜRE KONUŞTUK"

"Serdal Adalı ile uzun süre konuştuk. Beşiktaş adına ne yapabiliriz diye. Çok da mutlu oldum. Ekip olarak çok güzel işler yapacağız. Serdal Adalı aslında hiç aklımda yoktu. Kendisiyle buluştuk ve çok etkileyici bir konuşma yaptı. Ben Serdal'ı severim. Suçsuz yere hapis yatmıştı. Şu an ekonomik kriz var, bana ihtiyacınız varsa şeref duyarım dedi.

"BEŞİKTAŞ'I ELEŞTİRENLER..."

"Serdal Adalı 6 ay hapis yattı. Suçsuzdu 'Beşiktaş'ın bana ihtiyacı varsa ben hep buradayım dedi. Erdal Torunoğulları yönetimimizdeydi ama varlığı yokluğu belli değildi. Ahmet Ürkmezgil yeni dönemde icra kurulu başkanı olacak. Şu an çıksınlar desinler ki mayıs ayında bir başkan adayıyız. Şampiyonluk kaybedilirse çıkıp konuşmasınlar. Biz baştan söyledik. Biz zor koşullarda yönetimi aldık. Beşiktaş'ı eleştirecek olan insanların önce aynanın karşısına geçip "Ben Beşiktaş için ne yaptım?" demeli."

"ŞENOL HOCA SIKILDI"

"Şenol Güneş ile çok istikrarlı bir şekilde buraya kadar geldik. Kim bizim hakkımızda ne düşünürse düşünsün, anlatmaktan sıkıldım artık. Şenol hoca da sıkıldı.

"SONUÇLARDAN MEMNUN DEĞİLİM"

İlk 4 maçtan aldığımız sonuçtan memnun değilim. Şenol Hoca da memnun değil zaten. Ama bunlar futbolun içinde var. Hep birlikte çalışacağız

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!