comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haberi: Beşiktaş'ta Şenol Güneş, basın toplantısında konuştu

19 Eylül 2018, Çarşamba 16:53
BJK Haberi: Beşiktaş'ta Şenol Güneş, basın toplantısında konuştu

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, UEFA Avrupa Ligi'nde Sarpsborg 08 ile oynayacağı karşılaşma öncesinde basın toplantısında konuştu..

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, UEFA Avrupa Ligi'nde Sarpsborg 08 oynayacağı karşılaşma öncesinde basın toplantısında konuştu. Basın toplantısına golcü futbolcu Cyle Larin de katıldı.

Cyle Larin, "Baskı demem ama motivasyon diyebilirim. Çalışmaya devam etmeye iten de bu faktör. Kalitemi biliyorum, etrafımda da kaliteli oyuncular var ve bunu bir motivasyon olarak değerlendiriyorum" diye konuştu.
 

Beşiktaş Haberi: Şenol Güneş'in Sarpsborg 08 maçı öncesi neler dedi?


Perşembe akşamı Norveç ekibiyle karşılaşacak olan Beşiktaş'ta Şenol Güneş, maç öncesinde açıklamalar yapıyor.
"HER DEĞİŞİKLİK ROTASYON DEĞİLDİR"

"Sarpsborg 4-4-2 sistemini iyi oynuyor. Kompakt oynayabilen ve iyi kontra yapabilen bir ekip. Disiplinli ve sabırlı olmamız gerekiyor. Her değişiklik rotasyon değildir. Bazı oyuncıların dinlenmeye ihtiyacı olabilir"

"HİÇBİR MAÇ OYNANMADAN KAZANILMIYOR"

"Galatasaray'ın elendiği takım Östersunds, Sarpsborg ile aynı ligde daha alt sırada şu anda. Hiçbir maç oynanmadan kazanılmıyor"

"HİÇ GÜNDEMDE OLMAYAN OYUNCU DA GİDEBİLİR"

"Bu ülke bizim, bu takım bizim, bu insan bizim insanımız. Her şey günlük değişebilir ama bizde idmana çıkan oyuncunun takım için bir sorunu yok. Gidip gitmemek konusunda Mustafa da Vagner de gündeme geldi. Hiç beklenmeyen oyuncu da gündeme gelebilir."

"NEGREDO'YA BAŞARILAR DİLİYORUM"

"Eğer bir forvet daha alacaksak elimizdeki forvet sayısının fazlası ve ekonomik külfet bizi zorlar demiştik geçen sezon sonu ve bu sezon başı. Kendi takımında başarılar diliyorum, iyi bir insanı kaybettik."

"PEPE'Yİ FORVETTE DÜŞÜNEBİLİRİZ"

"Forvet konusunda bir sürü arayışlara girebiliriz. Vagner, Mustafa ve Güven var. Babel de orada oynayabilir. Hiç olmadı Pepe'yi de düşünebiliriz. Taktik değiştirip büyük bir değişiklik yapmış oluruz."

"BAŞKANLA BENİ KARŞI KARŞIYA GETİRMEYE ÇALIŞIYORLAR"

"Sezon sonunda da, sezon başında da forvet için konuştuk. Bir forvet daha alacaksak, ekonomik külfeti her şeyi sarsar diyorum. Başkanla beni karşı karşıya getirmek isteyenler başka şeyler söylüyor."

"ANTRENMAN SAHASI BOZUK"

"Ljajic üst seviyeye çıkacaktır. Teknik ve taktik olarak kötü bir durum sezmiyorum. Dostoyevski'nin bir sözü var, "Her şeyi anlıyorum, bu yüzden öleceğim" diye. Hakikaten her şeyi anlıyorum. Başkan, "sahaya mazeret bulmadım" demiş. Ben de bulmuyorum. Antrenman sahası 2-3 aydır bozuk"

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!