comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haberi: Beşiktaş Olağanüstü Genel Kurulu'nda oy verme işlemi başladı (CANLI)

16 Eylül 2018, Pazar 10:22
BJK Haberi: Beşiktaş Olağanüstü Genel Kurulu'nda oy verme işlemi başladı (CANLI)

Beşiktaş'ta olağanüstü genel kurul startını verdiyor. Fikret Orman'ın tek aday olarak yer alanacağı seçimli genel kurulda oy verme işlemi başladı. Beşiktaş'ın genel kurulundan öne çıkan açıklamalar haberimizde. Fikret Orman, Beşiktaş'ın olağanüstü genel kurulunda neler dedi?

FutbolArena - Beşiktaş'ta olağanüstü genel kurul başladı. Akatlar Spor Salonu'nda düzenlenen genel kurulda üyeler sandık başına gidecek. Fikret Orman'ın tek aday olduğu kongrede öne çıkan gelişmeleri aktarıyoruz.

10:30 Beşiktaş'ın seçimli genel kurulunda oy verme işlemi başladı.
11:00 Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Akatlar Spor Salonu'na geldi. Orman, üyelerle ilgilendi ve fotoğraf çektirdi.

11:45 Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Yeni Malatyaspor maçında Gary Medel'in gördüğü kırmızı kartla alakalı bugün saat 15:00'da açıklama yapacak. Fikret Orman'ın yapacağı açıklama FutbolArena'dan canlı yayınlanacak.


Fikret Orman'dan Negredo transferi hakkında açıklama


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, seçimli genel kurulda açıklamalarda bulundu. Dün kazandıkları için mutlu olduklarını söyleyen Orman, ligini de şampiyon olarak bitirmek istediklerini söyledi. 

Beşiktaş'ta gerçekleşen olağanüstü seçimli genel kurulda Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Tek aday olarak seçime katılan Orman, seçim heyecanının olmadığını belirterek, “Hayırlı olsun. Seçim heyecanı yok ama Beşiktaşlıların bir araya geldiği bir gün. Zaten onu yapıyoruz. Herkesle fotoğraf çektiriyoruz, sohbet ediyoruz. Güzel bir gün olacak. Hava da güzel. Dün de galip geldik ve inşallah şampiyon olarak ligi bitireceğiz” dedi. 

Adem Ljajic'le ilgili olarak konuşan Orman, “Ljajic'in ilk maçıydı. Tabii ki takımla oyunu için biraz zamana ihtiyacı var ama kalitesi ve kabiliyeti her şeyi gösteriyor” ifadelerini kullanırken, Negredo'nun takımdan ayrılıp ayrılmayacağıyla ilgili olarak da “Negredo'yla ilgili her şeyi açıkladı arkadaşlar. Şu ana kadar oluşmuş bir şey yok” diye konuştu. 
Orman son olarak Medel'in gördüğü kırmızı kartın sorulması üzerine, “Medel'in kırmızı kartı için de bugün öğleden sonra basın toplantısında konuşacağım” diyerek sözlerini tamamladı. 
 

Fatih Doğan'ın genel kurul ile ilgili değerlendirmeleri


Sabah Gazetesi Yazarı Fatih Doğan, Beşiktaş'ın olağanüstü kongresiyle ilgili konuştu. Fatih Doğan, "Beşiktaş yönetiminde Fikret Orman enerji değişikliğine gitmek istediğini söylemişti. 4 kişi ayrıldı, 4 yeni isim girdi. Ahmet Nur Çebi'nin de anlaşamadığı belli isimler vardı. Serdar Adalı da zamanında Fikret Orman'ın karşısına çıkmış bir başkan adayı. Bu noktada Fikret Orman'ın iyi bir transfer yaptığını söyleyebiliriz. Ben ayrıca Ahmet Nur Çebi'nin bir sonraki seçimde aday olacağını düşünüyorum. Böyle olursa Beşiktaş'ta demokrasi de kazanır" ifadelerini kullandı.
 

Beşiktaş Haberleri: Beşiktaş'ın olağanüstü genel kurulunda yapılan açıklamalar


Bilindiği üzere seçime tek aday olarak girecek mevcut başkan Fikret Orman yeni dönem yönetiminde 5 değişikliğe gitti. Ahmet Nur Çebi, Berk Hacıgüzeller, Erdal Torunoğulları, Hakan Kalkavan ve Emre Kocadağ yeni dönemde görev almayacak. Yeni dönemde Serdar Adalı'nın yanı sıra Ahmet Kavalcı, Hüseyin Yücel, Gökçe Meriçten ile Melih Aydoğdu da yer bulacak.

Güncellenecektir

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

 

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!