comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Atiba Hutchinson, Beşiktaş'tan ayrılıyor mu?

16 Haziran 2018, Cumartesi 09:53
BJK Transfer: Atiba Hutchinson, Beşiktaş'tan ayrılıyor mu?

Atiba, Beşiktaş'ta kalacak mı? Uzun süredir sözleşme konusunda görüşme sürdüren Beşiktaş yönetimi ve Atiba arasında iplerin kopma noktasına geldiği öne sürüldü.

FutbolArena - Beşiktaş yönetimi 35 yaşındaki Kanadalı orta saha oyuncusu Atiba Hutchinson ile gelecek sezon da devam etmek isterken yapılan teklif tecürbeli futbolcu tarafından henüz onay almış değil. Siyah beyazlı yönetim ve Atiba arasında ipler her an kopma noktasına gelmiş durumda.


Beşiktaş Transfer: Atiba, Beşiktaş'ta kalacak mı?


Beşiktaş yönetimi Atiba ile sözleşme yenileyecek mi? Milliyet Gazetesi'nin haberine göre sözleşmesi sona eren Atiba ile Beşiktaş yönetiminin ipleri kopma noktasına geldi. Habere göre, Siyah-beyazlıların sunduğu iki teklifi uzun süredir düşünen Atiba'nın yanıt vermemesi nedeniyle yönetimin B planını devreye soktuğu vurgulandı.

Manuel Fernandes'i de bu nedenle gündeme alan siyah-beyazlıların, Atiba'ya yeni bir teklif yapmayı düşünmediği öğrenildi. Beşiktaş'tan futbolcu-antrenör ya da yalnızca oyuncu olarak iki farklı teklif alan Kanadalı oyuncu kısa süre içinde yönetime olumlu bir cevap vermezse büyük olasılıkla siyah-beyazlı takımla yollarını ayıracak.
Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)