comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haber: Zlatko Dalic'ten Vida açıklaması: "Çok üzüldüm"

07 Eylül 2018, Cuma 00:33
BJK Haber: Zlatko Dalic'ten Vida açıklaması:

Portekiz - Hırvatistan maçının ilk yarısında sakatlanan ve sedye ile sahayı terk eden Vida'nın son durumuyla alakalı Hırvatistan Teknik Direktörü Zlatko Dalic açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Hırvatistan Teknik Direktörü Dalic, Portekiz ile 1-1 berabere kaldıkları maçın ardından basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Dalic, Vida'nın sakatlığı hakkında da konuşurken Hırvat futbolcu için çok üzüldüğünü söyledi. 

Hırvatistan Teknik Direktörü Zlatko Dalic, Portekiz maçının ardından düzenlediği basın toplantısında Vida'nın sakatlığı hakkında, "Vida için çok üzüldüm. O anda maça konsantre olmak zorundaydık. Şu anda son durumu ne bilmiyorum, haber bekliyoruz. Umarım ciddi bir şeyi yoktur." ifadelerini kullandı. 


Portekiz - Hırvatistan maçı Vida'nın sakatlandığı pozisyon


Portekiz - Hırvatistan maçının 28. dakikasında gelişen Portekiz atağında Andre Silva'ya doğru atılan topta Kalinic kalesini terk etti ve zamanlama hatası yaparak kayarak müahalede bulunan Domagoj Vida'nın koluna bastı.  Domagoj Vida bu pozisyonun ardından acılar içinde yerde kaldıktan 2 dakika sonra tedavi olarak sahaya döndü. Ancak Hırvat futbolcu bir süre kendisini denedikten sonra oyuna devam edemedi ve 35. dakikasında sedye ile sahayı terk etti. 
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)