comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haber: Vida'dan Beşiktaş taraftarına: "Korkulacak bir şey yok, iyiyim"

08 Eylül 2018, Cumartesi 19:00
BJK Haber: Vida'dan Beşiktaş taraftarına:

Domagoj Vida, Portekiz - Hırvatistan maçında yaşadığı sakatlığın ardından iyi olduğunu ve İspanya maçında sahada olacağını söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - Portekiz - Hırvatistan maçının ilk yarısında sakatlanarak sedye ile oyundan çıkan Domagoj Vida sağlık durumu hakkında konuştu. Hırvatistan Futbol Federasyonu, Portekiz maçının ardından yaptığı resmi açıklamada yapılan kontroller sonrasında Vida'nın ciddi bir durumu olmadığını ve kısa süre içinde yeniden takıma döneceğini duyurmuştu. 

Beşiktaşlı futbolcu Domagoj Vida ise Hırvat basınına sağlık durumu hakkında konuştu. Sert bir darbe aldığını fakat artık bunun geride kaldığını söyleyen Vida, "Şu anda iyiyim. Sert bir darbe aldım ama korkulacak bir durum yok. Beni tanıyorsunuz. Portekiz maçında da oyuna devam ederdim ama o an çok fazla acı çekiyordum. İspanya maçında oynayacağım." ifadelerini kullandı. 
 

Portekiz - Hırvatistan maçı Vida'nın sakatlandığı pozisyon


Portekiz - Hırvatistan maçının 28. dakikasında gelişen Portekiz atağında Andre Silva'ya doğru atılan topta Kalinic kalesini terk etti ve zamanlama hatası yaparak kayarak müahalede bulunan Domagoj Vida'nın koluna bastı.  Domagoj Vida bu pozisyonun ardından acılar içinde yerde kaldıktan 2 dakika sonra tedavi olarak sahaya döndü. Ancak Hırvat futbolcu bir süre kendisini denedikten sonra oyuna devam edemedi ve 35. dakikasında sedye ile sahayı terk etti. 
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)