comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haber: Vagner Love'un avukatından Beşiktaş açıklaması

11 Haziran 2018, Pazartesi 17:59
BJK Haber: Vagner Love'un avukatından Beşiktaş açıklaması

Beşiktaşlı futbolcu Vagner Love'un avukatı Diogo Souza yıldız futbolcunun siyah beyazlıları FIFA'ya şikayet ettiği yönündeki haberler hakkında açıklamada bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ta yönetimin yeni sezonda yollarını ayırmayı planladığı Vagner Love'un geçtiğimiz günlerde kulübü FIFA'ya şikayet ettiği yönündeki haberlere Brezilyalı futbolcunun avukatından cevap geldi. Vagner Love'un avukatı Diogo Souza, Brezilyalı futbolcunun Beşiktaş'ı FIFA'ya şikayet ettiği yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi. 


Vagner Love Beşiktaş'tan ayrılacak mı?


Beşiktaş'ta yeni sezonda takımda kalıp kalmayacağı belirsizliğini koruyan Vagner Love'un geçtiğimiz günlerde kulübü icraya verdiği yönünde haberler çıkmıştı. Ancak bu gelişmelerin ardından Brezilyalı futbolcunun avukatı Diogo Souza, Brezilya basınında Globo Esporte'ye konuştu. Diogo Souza yaptığı açıklamada, "Vagner Love'un Beşiktaş'ı FIFA'ya şikayet ettiği yönündeki haberler doğru değil. Kulübüyle 2 yıllık sözleşmesi var ve 26 Haziran'do o da takım arkadaşları gibi çalışmalara başlayacak." dedi. 

FUTBOLARENA DUYURMUŞTU!
Vagner Love'un geçtiğimiz günlerde Brezilya basınına yaptığı iddia edilen açıklamada, Beşiktaş'ı icraya verdiği öne sürülmüştü. Ancak FutbolArena'nın ulaştığı bilgilere göre Brezilyalı golcü bonservisini almak için Beşiktaş'a ihtar çekti. 


Vagner Love Beşiktaş'ta kalacak mı?


Alanyaspor'dan büyük umutlarla transfer edilen Vagner Love beklenen performansı sergileyemedi. Beşiktaş yönetimi Brezilyalı futbolcunun maliyetinin de yüksek olması nedeniyle ülkesi Brezilya'ya dönmeye sıcak bakan Vagner Love'u elden çıkarmak için çalışmalarını sürdürüyor. Siyah beyazlılar Vagner Love'dan en az zararı elde etmek için gelen teklifler üzerinden bir değerlendirme yapacak. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.