comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haber: Vagner Love Beşiktaş'ı icraya mı verdi? İşte gerçekler

10 Haziran 2018, Pazar 22:36
BJK Haber: Vagner Love Beşiktaş'ı icraya mı verdi? İşte gerçekler

Brezilya'ya transferi söz konusu olan Vagner Love'un geçtiğimiz günlerde Beşiktaş'ı icraya verdiği iddia edilmişti. Ancak Vagner Love tarafında gelişmeler çok farklı. 

FutbolArena Özel - Beşiktaş'ın geçtiğimiz sezonun ikinci yarısında kadrosuna kattığı Vagner Love'un beklenen performansı sergileyememesi üzerine, yönetim Brezilyalı futbolcuyla yolları ayırmayı planlıyor. Öte yandan Vagner Love'un geçtiğimiz günlerde Beşiktaş'ı icraya verdiği yönündeki haberler basında büyük yankı uyandırmıştı. 

Vagner Love'un geçtiğimiz günlerde Brezilya basınına yaptığı iddia edilen açıklamada, Beşiktaş'ı icraya verdiği öne sürülmüştü. Ancak FutbolArena'nın ulaştığı bilgilere göre Brezilyalı golcü bonservisini almak için Beşiktaş'a ihtar çekti. 


Vagner Love Beşiktaş'ta kalacak mı?


Alanyaspor'dan büyük umutlarla transfer edilen Vagner Love beklenen performansı sergileyemedi. Beşiktaş yönetimi Brezilyalı futbolcunun maliyetinin de yüksek olması nedeniyle ülkesi Brezilya'ya dönmeye sıcak bakan Vagner Love'u elden çıkarmak için çalışmalarını sürdürüyor. Siyah beyazlılar Vagner Love'dan en az zararı elde etmek için gelen teklifler üzerinden bir değerlendirme yapacak. 
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)