comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haber: Tosic'ten Beşiktaş - Partizan eşleşmesi için çarpıcı sözler

17 Ağustos 2018, Cuma 00:01
BJK Haber: Tosic'ten Beşiktaş - Partizan eşleşmesi için çarpıcı sözler

Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi play-off turunda Partizan ile eşleşmesini siyah beyazlılardan bu sezon ayrılan Dusko Tosic değerlendirdi. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın eski futbolcusu Dusko Tosic, siyah beyazlıların Partizan ile eşleşmesinin ardından kurayı yorumladı. Sırp basınına konuşan Tosic, Beşiktaş'ın çok deneyimli ve kaliteli oyunculara sahip olan bir takım olduğunu söyledi. 

"BEŞİKTAŞ ÇOK DENEYİMLİ VE KALİTELİ"
Beşiktaş çok deneyimli bir takım. Çok da kaliteli oyuncuları var. Pepe, Quaresma, Babel, Negredo... Ancak Partizan da takım oyunuyla ön plana çıkıyor ve ön elemelerde her takıma karşı zorluk çıkarabilirler. 

"BEŞİKTAŞ İÇİN LİG DAHA ÖNEMLİ"
Beşiktaş için şu aşamada ligin daha önemli olduğunu düşünüyorum. Ancak turların geçilmesinin ardından önem kazanabilir. Beşiktaş çünkü Şampiyonlar Ligi'nde müükemmel sonuçlar elde etti ve bu kupada hedeflerini büyütmüştü. Bu sezon Beşiktaş Şampiyonlar Ligi'ne kalamayınca yönetim transfer politikasını değiştirdi. Gidenler futbolcular oldu. 

"BUGÜNKÜ BEŞİKTAŞ ŞENOL GÜNEŞ'İN ESERİ"

Tosic olarak Şenol Güneş'e övgüler yağdırırken, "Şenol Güneş oyuncuları en ince ayrıntısına kadar tanıyor. Beşiktaş'ın bugünkü başarısı Şenol Güneş'e ait." diye konuştu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"