comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haber: Serkan Reçber: 'Beşiktaş'ın altyapısı gümbür gümbür geliyor'

14 Eylül 2018, Cuma 00:01
BJK Haber: Serkan Reçber: 'Beşiktaş'ın altyapısı gümbür gümbür geliyor'

Serkan Reçber, TRT Spor'da Beşiktaş'ın altyapısı ve yeni transferi Güven Yalçın'a övgüler yağdırdı. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın bu sezon kadrosuna kattığı genç futbolcu Güven Yalçın hakkında Serkan Reçber övgü dolu ifadeler kullandı. Güven Yalçın'ın bu sezon kiralık verilmesi gerektiğini söyleyen Serkan Reçber, her şeye rağmen seneye de kiralık verilebileceğini ve bunun dışında Beşiktaş'ın altyapısının gümbür gümbür geldiğini dile getirdi. 


Beşiktaş Haberleri: Güven Yalçın nasıl bir futbolcu?


Serkan Reçber, TRT Spor'da Güven Yalçın ve Beşiktaş'ın altyapısı hakkında şunları söyledi:

Güven güçlü bir altyapıdan geliyor. Maçın içinde attığı golde koşu bile, koştuktan sonra göğsüyle topu kontrolü ve gol vuruşu buram buram kalite kokuyor. İşte burada planlama yapmak gerekiyordu. Güven Yalçın'ın kiralık olarak verilerek pişmesi gerekiyordu. Oturarak gelişen hiçbir oyuncu yoktur. Çok kolay forma şansı gelmez. Belki de bu sene hem Beşiktaş'ı daha iyi anlamak ve Beşiktaş'ın beklentilerine, camianın büyüklüğünü idrak edip seneye de kiralık verilebilir. Geliştiği zaman Avrupa seviyesinde fark yaratabilecek bir oyuncu. 
"BEŞİKTAŞ ALTYAPISI GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR"

Samimiyetimle söylüyorum. Beşiktaş'ın altyapısı gümbür gümbür geliyor. Vakti olan Beşiktaş'ın U15 takımını izlemelerini şiddetle tavsiye ediyorum. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"