comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haber: Şenol Güneş'ten Utku Yuvakuran'ın performansıyla ilgili sözler

27 Ağustos 2018, Pazartesi 00:52
BJK Haber: Şenol Güneş'ten Utku Yuvakuran'ın performansıyla ilgili sözler

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Antalyaspor maçının ardından basın toplantısında kaleci Utku Yuvakuran'ın performansı hakkında konuştu. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Antalyaspor maçının ardından düzenlediği basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Deneyimli teknik adam, FutbolArena Muhabiri Kevser Şahin'in kaleci Utka Yuvakuran'ın performansı üzerinde sorduğu soruya yanıt verirken, genç kalecinin şanssız bir maç çıkardığını söyledi. 


Beşiktaş 2-3 Antalyaspor Şenol Güneş'in basın toplantısı


Şenol Güneş, kaleci Utku Yuvakuran'ın performansı hakkında "Utku şanssız bir maç yaşadı. İlk maçına çıktı, beklenmeyen goller oldu. Şanssız da goller oldu. Gol yemeseydi onun için iyi olurdu. 3-2 biten maçta her gelen pozisyonda gol yemek, iyi olmadı. Ama bunları yaşayacak ve daha da iyi olacak" ifadelerini kullandı. 

ŞENOL GÜNEŞ'İN HAKEME TEPKİSİ: "RAHATSIZ MISIN?"
Şenol Güneş ayrıca maçın hakemiyle ilgili olarak, "Kartı gösterip daha önce kaleciye göstermiyorsan demek ki maçı idare ediyorsun. Penaltı pozisyonundan daha hafiflerini son dakikada bizim lehimize faul verdi. O zaman rahatsız mısın? Yavaş oynatılır mı? Kaç defa yatıldı, kalkıldı. Görmüyor musun? Futbolun kuralları varsa oynamaya dönük oynatılması gerekiyor. Rakip elinden gelen gayreti gösterdi ve 3 puanı aldı. Biz gayretimizin karşısında 3 puanı alamadık. Daha önce kaleciye kart göstermiyorsun. Demek ki maçı idare ediyorsun.  Penaltı pozisyonundan daha hafiflerini. son dakikada bizim lehimize faul verdi. O zaman rahatsız mısın?" ifadelerini kullandı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)