comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haber: Şenol Güneş'ten LASK Linz maçı sonrası açıklama: "Bize yakışmıyor"

16 Ağustos 2018, Perşembe 23:25
BJK Haber: Şenol Güneş'ten LASK Linz maçı sonrası açıklama:

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, LASK Linz maçının ardından konuştu. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, LASK Linz maçının ardından basın toplantısında takımın durumuyla alaklı konuştu ve çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

"BİZE YAKIŞMIYOR"
Kaybetmek bizim için üzüntü verici. Diri, koşan ve pres yapan bir rakibimiz vardı. Ancak bizim de oyun kalitemiz ve takım üstünlüğümüz sahaya yansımalıydı. İlk yarıda yavaş oynadık, çok top kaybettik. Rakip de bunları kullandı. Yediğimiz goller bizim top kaybımızdan kaynaklanan pozisyonlardan geldi. Bugün hücum zenginliğimiz düşündüğümüzün çok altındaydı. İyi oynamadık. Son dakikada turun gelmesi sevindirici ama olumsuz taraflarımız çok fazla. Böyle maçlar oynamak bize yakışmıyor. 

"TRT'YE TEŞEKKÜR EDİYORUZ"

TRT 1 bizim, devletin ve halkın televizyonu. Böyle bir maçın yayınlayan kuruluşun olmamasını ve kamuoyunda tartışılmasını doğru bulmuyorum. Sonrasında TRT 1 devreye girdiği için teşekkür ediyoruz. 

"NEGREDO, LARIN, VAGNER LOVE..."

Negredo oyuna girdi, golü attı. İyi de iş yaptı ama fizik olarak istenen seviyede değil. Vagner Love fizik olarak iyi ama yeterli üretimi yok. İkisinin ardında biraz daha istekli oynayan fakat gol atmada sıkıntı yaşayan Larin var. Lens dinamik ama yetersizdi. Babel çok çalıştı ama olmadı. Oğuzhan, Tolgay... Fizik olarak eksik kaldık. 

"BİZİM İÇİN DERS OLDU"

Bu bizim için ders oldu. Hem yıprandık, hem mağlup olduk. Bu üzüntü verici. Play-off'u geçmek istiyoruz. Öncelikle rakip takımı tebrik ediyorum. Kapasitelerini çok zorladılar ve motivasyonları üst seviyedeydi. Oyuncularımı da zor şartlara rağmen turu geçtikleri için tebrik ediyorum. Hem LASK Linz, hem de Beşiktaş taraftarlarını tebrik ediyorum. Gollerde, pozisyonlarda olumsuz hiçbir şey olmadı. Böyle de olmalı, bunu istiyoruz. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)