comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haber: Şenol Güneş'ten basına sitem! 'Böyle olmaz'

09 Ağustos 2018, Perşembe 23:36
BJK Haber: Şenol Güneş'ten basına sitem! 'Böyle olmaz'

Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda LASK Linz'i 1-0 mağlup ettiği maçın ardından Şenol Güneş basın toplantısında medyaya eleştiri yaptı. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, LASK Linz maçının ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

"SÖYLEMEDİĞİM ŞEYLERİ SÖYLEYİP, YORUM YAPIYORSUNUZ!"
Benim söylemediğim bir şeyi kendileri söyleyip ona yorum yapıyorlar. Söylenmeyen bir şey üzerinde... Hoca hiçbir şeye karışmıyor diyorlar, çok karışıyorum aslında. Bir karar vermemiz lazım. Düşüncemi çok rahat söylüyorum. Başkana, yöneticilere, oyunculara. Medya şunu istiyor, bunu görseydik de karar verseydik. Ben karar vereceğim, siz değil. Geçen sene arkadaşını niye oynatmadınız diyorlar. Fikrimi de yönetime söylüyorum. Transfer konusunda söylüyorum. Ancak ben yetkili değilim. Benim yetkim takım yapmak, oyuncu almak değil. Kararı yönetimler verilir. 

"KİMİ İSTİYORSUN DİYE SORUYORLAR, ÇOK BASİT, SUAREZ!"

Diyorlar ki, kimi istiyorsun? Daha önce de söyledim. Çok basit. Suarez'i istiyorum. Başkan da hemen yarın görüşmeye gidiyor diyebilir. Aldığımızdan şikayet etmek değil. Negredo kötü oyuncu değil. Onu beğenmiyor, kovacak diyorlar. Ben kovamam ki. Bunları gündem yaparsanız hiç konuşmayalım. Bunu ima etti diyorsunuz. Ben her şeyi net söyledim. 

"PARALAR ÖDENMEDEN TRANSFER YAPILMASI DOĞRU DEĞİL"

Biz oyuncularımıza paraları ödemeden transfer yaptığımız zaman bunun doğru olmadığını hep söylüyorum. Yönetime de söyledim. Oyuncu bana para şikayetiyle gelmesin. Aynı şekilde medya dediğimi anlamıyor ve değişik yazıyorsa yine takım olamayız. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)