comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haber: Şenol Güneş'i sevindiren olay!

26 Haziran 2018, Salı 12:25
BJK Haber: Şenol Güneş'i sevindiren olay!

Geçtiğimiz günlerde İstanbul'a gelen Şenol Güneş, Cyle Larin'in tesislerde çalıştığını ve yeni sezonun hazırlıklarına erken başladığını görünce bu duruma sevindi. 

FutbolArena - Beşiktaş yeni sezonun ilk antrenmanını bu akşam (26 Haziran 2018 Salı) saat 19:00'da Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleştirecek. Öte yandan geçtiğimiz günlerde İstanbul'a gelen teknik direktör Şenol Güneş'i mutlu eden bir olay gerçekleşti. 

Beşiktaş'ın geçen sezon Orlando City'den kadrosuna kattığı genç forvet Cyle Larin yeni sezonda daha fazla forma şansı bulmak için çalışmalara erken başladı. İstanbul'a gelen Şenol Güneş, Cyle Larin'i tesislerde çalışırken görünce deneyimli teknik adam genç futbolcunun hırsı ve azminden memnun oldu. 
Geçtiğimiz sezon görev aldığı maçlarda attığı gollerle dikkat çeken Cyle Larin, yeni sezonda daha fazla forma şansı bulabilmek için çalışmalara erken başladı. 


Cyle Larin Beşiktaş'ta kaç gol attı?


Beşiktaş'ın geçtiğimiz sezon Orlando City'den kadrosuna kattığı Cyle Larin, Süper Lig'de oynadığı 4 maçta 4 gol attı. 23 yaşındaki Cyle Larin'in Beşiktaş ile 2022'ye kadar sözleşmesi bulunuyor. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)