comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haber: Şenol Güneş: 'Kayserispor maçında sahanın yıldızıydı'

29 Eylül 2018, Cumartesi 21:50
BJK Haber: Şenol Güneş: 'Kayserispor maçında sahanın yıldızıydı'

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Kayserispor maçının ardından konuştu. 

FutbolArena - Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig 7. haftasında sahasında Kayserispor'u 2-0 mağlup etti. Maçın ardından Şenol Güneş açıklamalarda bulundu. 


Beşiktaş 2-0 Kayserispor Şenol Güneş'in basın toplantısı


"OYUNUN KONTROLÜ BİZDEYDİ"

Kendi saha ve seyircimiz önünde oyun kontrolü bizdeydi. Olumsuz şartları da dikkate alarak düşünürsek genel olarak kazanmayı hak ettik. Bütün oyuncular elinden gelen gayreti gösterdi. Seyirci destek oldu. 
"MEDEL SAHANIN YILDIZIYDI"

Rakibin oyun anlayışı itibariyle iyi oyuncuları var. Maç kaybından sonras güven ve moral kaybı olunda direnç düşebiliyor. Bugün Medel sahanın yıldızıydı sol bekte oynamasına rağmen. Koşmak, takım için kendini feda etmek, takım katkı için çalışmak önemli. Bunu yaptığımız zaman kendiliğinden geliyor. Eksiklerimiz tabi var. Daha düşündüğümüz anda akıcı futbol konusunda oturtmamız gereken şeyler var. 

"1.5 SENERDİR GİTSİN KALSIN DİYE KAMPANYA VAR"

Abim beni aramadı. Nasılsın diye sormadı. Benimle alakalı beyanat vermiş. Benim acımasız olduğumu bilir. Her insanın düşüncesine saygı duyuyorum. Hiç gerek yoktu bunları yazmaya. Benimle ilgili konuşuyorlar ben de konuyu kapatıyorum. Sonra bana kızıyorlar. Abim benim tezgahımı mı hazırlıyor. Menajerim değil. Onları hiç burada gördünüz mü? Görüş vizyonumuzu açabilirsek bu konuları konuşmuyor olurduk. 1.5 senedir böyle bir kampanya var. Gitsin kalsın diye. 2 senedir bu nifak tohumu atanlar yorumlarına devam ediyor. Ben bu işe başlarken rapor aldım. Herkese rapor almasını tavsiye ediyorum

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!