comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haber: Şenol Güneş Erzurumspor maçı sonrası neler söyledi?

19 Ağustos 2018, Pazar 22:10
BJK Haber: Şenol Güneş Erzurumspor maçı sonrası neler söyledi?

Beşiktaş'ın, Erzurumspor'u 3-1 mağlup ettiği maçın ardından teknik direktör Şenol Güneş basın toplantısında konuştu. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Erzurumspor maçının ardından aldıkları galibiyete rağmen özellikle ilk yarıdaki kötü futbol ve genel olarak yoğun fikstüre değindi. 


Erzurumspor 1-3 Beşiktaş Şenol Güneş'in basın toplantısı


"İLK YARIDA İYİ BAŞLAMAK İSTİYORDUK AMA..."

İlk yarıda oyuna iyi başlamak isterdik ama tam tersine Erzurumspor iyi başladı. İkinci yarıda tam tersi. Bu kez bir etkili olduk ve goller kaçırdık, goller attık. Erzurumspor'a başarılar diliyorum. Biz bu maçın ilk yarısından dersler çıkardık. 
"BU SÜRECİ YAŞAYACAĞIZ"

Bu süreci yaşayacağız. Partizan maçı önemli. Kayıpsız geçmemiz gerekiyor. 3 günde 1 maç yapıyoruz ve sıkışık bir dönem olacak. Oyuncularım kalitelerini ortaya koyunca iki takım arasındaki fark ortaya çıkıyor. Erzurumspor da iyi işler yaptı. İnşallah oyun anlayışları bu şekilde devam eder. Bizde bu tempoyla oynayan takımlara karşı antrenman yapmış olduk. Düşündüğümüz gibi bir oyun ortaya çıkmadı. 

"TAKIM OLGUSUNU DAHA TAM YERLEŞTİREMEDİK"

İlk yarı iyi değiliz geçen hafta da aynıydı. 3 deplasmana gittik. Bunlara rağmen daha iyi oynayacak oyuncularım var. Erzurumspor bizi zorladı. 3 puanı kazandık. 4-4-2'ye gittik. İlk başladığımızda umduğumuz gibi gitmedi. Rakip uzun toplarla oynadı. Bir değişikliğe gittik 36 dakikada. Bu da bize olumlu yansıdı. Lens, Caner iyi durumda. İlk yarı düşündüğümüz oyun ortaya çıkmadı. Daha çok çalışmamız gerekiyor. Daha takım olgusunu tam yerleştirmedik”

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)