comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haber: Şenol Güneş ayrılacak mı? Ahmet Nur Çebi açıkladı

02 Mayıs 2018, Çarşamba 11:27
BJK Haber: Şenol Güneş ayrılacak mı? Ahmet Nur Çebi açıkladı

BJK Haberleri arasında Şenol Güneş'in görevden ayrılacağı iddiaları ön planda. Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş'in görevden ayrılacağı iddialarının ardı arkası kesilmiyor. Siyah beyazlı kulübün ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi, deneyimli teknik adamın ayrılma gibi bir durumu olmadığını dile getirdi.
 

Beşiktaş Haberleri: Şenol Güneş ayrılacak mı? (2 Mayıs 2018)


Beşiktaş Haberleri Bugün aramalarında Ahmet Nur Çebi'nin Şenol Güneş açıklaması öne çıktı. Habertürk'e konuşan Çebi, sarı-lacivertliler ile yaşadığı sorunun ardından derbide sarı-kırmızılı taraftarların da hedefi olan Güneş için, "Hocamız iki ezeli rakibi bir anda dost yaptı! İki taraf da bize karşı aynı söylemlerde bulundu. Ne mutlu bize!" diye konuştu.

"BEŞİKTAŞ'TAN AYRILACAĞINI SÖYLEMEDİ"
Şenol Güneş hakkında da konuşan Ahmet Nur Çebi, "Şu an itibarı ile böyle bir durum yok. Son yaşananlar hocamızı çok üzdü. Sürekli konuşuyoruz ve bana hiçbir zaman Beşiktaş'tan ayrılacağı yönünde bir şey söylemedi. Hatta yavaş yavaş yeni sezon planlarını bile yapıyoruz. Şenol Güneş, olaylı maçta yaşananlar ve sonrasında özellikle Aykut kocaman ile Fenerbahçe camiasından gelen sözlere çok kırıldı. Hocamız sürekli bunların geçici olduğunu ve insanların kalplerinin kırılmaması gerektiğini söylüyor. Biraz dinlendiği zaman sorun olmaz." dedi.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"