comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haber: Seda Akgül'den Karius açıklaması: 'Bedavaya da olur, zekamı küçümsemeyin!'

14 Eylül 2018, Cuma 19:01
BJK Haber: Seda Akgül'den Karius açıklaması: 'Bedavaya da olur, zekamı küçümsemeyin!'

Kanal D'de yayınlanan 4 Kadın Programı'nın sunucusu Seda Akgül, Beşiktaş'ın kalecisi Karius hakkındaki sözlerinin ardından gelen yorumlar üzerine bir açıklama yayınladı. 

FutbolArena - Kanal D'de yayınlanan 4 Kadın Programı'nda Beşiktaş'ın kalecisi Karius için "Şimdi Karius buraya gelse, veririm 3.750 lira. Gel kardeş der öperim." ifadelerini kullanan Seda Akgül'ün bu sözleri sosyal medyada gündeme bomba gibi düştü. 


Seda Akgül - Karius haberleri


Seda Akgül ise hakkında yazılan yorumlara cevap verdi ve şu ifadeleri kullandı:

Karius'a 3.750 lira karşılığında öpücük yollamış. Böyle bir şey yok. Ahmet Çakar, Karius çirkin demiş. Bizim programda bir haber vardı. Bir baldız eniştesine mahkeme sırasında öpücük yollayıp göz kırpmış, 3.750 lira para cezasına çarptırılmış. Ben de bunun üzerine, "3.750 lira verdiğimiz herkese öpücük yollayıp göz kırpabiliyor muyuz? Eğer öyleyse ben 3.750 lira verip Karius'a göz kırpacağım. Olur mu? Bedavaya da olur. Zekamı küçümsemeyin, libodumu abartmayın. 


Seda Akgül kimdir?


Seda Akgül 17 Haziran 1971'de Ankara'da doğmuştur. Türk sunucu ve akademisyen ve yazardır. TED Ankara Koleji ve Hacettepe Üniversitesi İngilizce bölümlerini bitirdikten sonra Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlığı'nda mütercim tercümanlık eğitimi alarak görev yapan Seda Akgül, İsveç Üniversitesi'nin bursu ile Brüksel'de Avrupa Birliği Gazeteciliği okumuş, Amerikan sivil toplum örgütlerinin seçimi ile 2004 yılında Geleceğin Toplum Lideri olarak Washington'da staj görmüştür.
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Nisan 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.