comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haber: Sarpsborg Teknik Direktörü Bakke'den Beşiktaş'a övgüler

19 Eylül 2018, Çarşamba 18:47
BJK Haber: Sarpsborg Teknik Direktörü Bakke'den Beşiktaş'a övgüler

Sarpsborg Teknik Direktörü Geir Bakke, Beşiktaş maçı öncesi açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi'nde gruptaki ilk maçında sahasında Sarpsborg ile karşılaşacak. Sarpsborg Teknik Direktörü Bakke maç öncesi düzenlediği basın toplantısında çok güçlü ve büyük bir takımla oynayacaklarını söyledi. 


Beşiktaş - Sarpsborg UEFA Avrupa Ligi maçı basın toplantısı


"BEŞİKTAŞ'IN AKILLI, KALİTELİ VE BÜYÜK OYUNCULARI VAR"

Beşiktaş'ın akıllı oyuncuları var. Kaliteli ve büyük oyunculara sahipler. Ayrıca böylesine güzel bir stata, böylesine büyük bir takıma karşı oynamaktan dolayı mutluyuz. Bizim için güzel bir deneyim olacak. Norveçliler tatili sever ama biz tatil için burada değiliz. 
"BEŞİKTAŞ'IN EKSİKLERİNİ BİLİYORUZ"

Beşiktaş'ın eksiklerini biliyoruz ve analiz ettik. Koşan ve mücadele eden bir takımız. Bu yönümüzü kullanarak en iyi sonucu almaya çalışacağız. 

"REAL MADRİD VE BARCELONA GİBİ GENİŞ İMKANLARA SAHİP DEĞİLİZ"

Kısıtlı bir kadromuz var. Avrupa'da iyi gitmemize rağmen ligde kötü gittik. Rotasyonlarda problem oluyor. Tabi ki Real Madrid ve Barcelona gibi geniş imkanlara sahip değiliz. Kısıtlı bir rotasyon imkanına sahibiz. Düşük bütçeyle iyi işler yapmaya çalışıyoruz. 

Bakke basın toplantısında son olarak "Pepe gibi bür dünya starına karşı oynayacaksınız. Ne düşünüyorsunuz?" sorusuna, "Dünya starı olabilir, saygımız sonsuz. Oyuncularımız için de yeni bir tecrübe olacak. Sahanın ölçüleri dünyanın her yerinde aynı. Kim fazla koşarsa sonucu alır." şeklinde yanıt verdi. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!