comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haber: Samantha Johnson, Cenk Tosun'u ve Türkleri anlattı

11 Mayıs 2018, Cuma 12:45
BJK Haber: Samantha Johnson, Cenk Tosun'u ve Türkleri anlattı

TRT World'ün Amrikalı spor spikeri Samantha Johnson, İngiliz basınına Cenk Tosun'un Everton'a transferi sonrası Türkiye'de yaşananları anlattı.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'tan Premier Lig'de Everton'a transfer olan Cenk Tosun ile ilgili TRT World'ün Amerikalı spor spikeri Samantha Johnson değerlendirmelerde bulundu. Liverpool Echo sitesine bir röportaj veren Samantha Johnson, Türkiye'de herkesin Everton'ı desteklemeye başladığını söyledi. 
 

BJK Haber: Samantha Johnson'dan Cenk Tosun ve Beşiktaş sözleri (11 Mayıs 2018)


Liverpool yere basınına röportaj veren Samantha Johnson, Türkiye'de birçok taraftarın artık Everton'ı tuttuğunu ve Cenk Tosun için maçları kaçırmadıklarını söyledi. İşte Samantha Johnson'ın röportajından öne çıkanlar:

"HERKES EVERTON'I DESTEKLİYOR"
"Türkiye'de herkes Everton'ı destekliyor. Cenk yüzünden Everton'u tutuyorlar. Cenk Türkiye'yi temsil ediyor ve Türk halkı onunla gurur duyuyor. Cenk'in harika bir iş ahlakına sahip olduğunu söylüyorlar. Cenk, Türkiye'nin oğlu, onun iyi işler yapması Türkler için gurur verici bir şey."

"EVERTON İLE BEŞİKTAŞ BİRBİRİNE BENZİYOR" 

"Everton ile Beşiktaş taraftarı birbirine benziyor. Türk futbolu çok tutkulu, Beşiktaş taraftarı da çılgın. Bayern deplasmanına da gittim ve Türkler orada da vardı."

"CENK'İN TRANSFERİ ÇOK DOSTANE OLDU" 

"Cenk Tosun'un neden Everton'a gittiğini sonradan anladım. 26 yaşında ve kişisel hedefleri uğruğna Premier Lig'de oynamak istedi. Anlamadığım tek şey Beşiktaş'ın neden sattığı oldu. Başkanla konuştuğumda Cenk'in gitmeyi çok istediğini ve bunun önünde durmak istemediklerini söyledi. Her şey çok dostane bir şekilde gelmişmiş. Beşiktaş da gerçekten iyi bir ücret aldı."

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"