comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haber: Önder Özen: "Farklı Beşiktaş bu!"

29 Eylül 2018, Cumartesi 21:17
BJK Haber: Önder Özen:

Önder Özen, Beşiktaş - Kayserispor maçını yorumladı. 

FutbolArena - Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig 7. haftasında sahasında Kayserispor'u 2-0 mağlup etti. Maçın ardından Önder Özen, beIN Sports'ta siyah beyazlı takımın performansını yorumladı. 


Beşiktaş 2-0 Kayserispor Önder Özen'in beIN Sports yorumları


"BEŞİKTAŞ'IN GERÇEĞİ BUDUR"

Beşiktaş'ın bana göre gerçeği budur. Caner Erkin tartışmasız, teknik kalitesi en yüksek defans oyuncusudur. İstendiğinde kısa da, uzun da çıkar. Bugüne kadar genelde yüksek atmayı tercih etmiştir. Oyun belki böyle geçmiştir bilemiyorum. Pepe de aynı şekilde. Beşiktaş böyle oynadığı zaman fark yaratabilir. Böyle oynadığı zaman emniyetli oynabilir. 
"BEŞİKTAŞ 10 ÜZERİNDEN 7 OYNADI"

Top kendisinde kaldığı için, pas yaptığı için topu geri kazanma süresi kısalacak. Yüksek toplarda Beşiktaş topu daha geç geri kazanıyor. Bu şekilde Beşiktaş, topu kaybettiği yerde kalabalık kaldığı için topu daha çabuk geri alıyor. İlk yarıda neredeyse pozisyon verilmedi. Rahat bir oyunla geçildi. İkinci yarıda git geller oldu ama genel anlamda rahat bir galibiyet oldu. Beşiktaş bugün 10 üzerinden 7 oynadı. Lig için tamamdır ama biraz daha yukarısı fark yaratan Beşiktaş'a çevirir. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!