comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haber: Negredo ve İlhan Mansız Avusturya kampına katılacaklar

10 Temmuz 2018, Salı 23:58
BJK Haber: Negredo ve İlhan Mansız Avusturya kampına katılacaklar

Beşiktaş'ın Avusturya kampına Negredo ile yardımcı antrenörlük görevi konusunda anlaşılan İlhan Mansız da katılacak. 

FutbolArena - Beşiktaş yeni sezon çerçevesinde ikinci etap kamp çalışmalarını Avusturya'da sürdürecek. Siyah beyazlılarda kendisine kulüp bulması istenen ve Slovakya kampına katılmayan Negredo bugün kampa katılacak. 


Beşiktaş Transfer Haberleri: Negredo Beşiktaş'ta kalacak mı?


Negredo da bugün Avusturya kampına katılacak. Ayrıca yardımcı antrenörlük pozisyonu için siyah beyazlıların ekibine katılacak olan İlhan Mansız da yine Avusturya kampında yer alacak. 

Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş'in geçtiğimiz günlerde düzenlediği basın toplantısında kadroda düşünmediklerini açıkladığı Negredo için beklenen düzeyde bir teklif gelmedi. Kendisine kulüp bulamayan İspanyol forvet, Avusturya kampına katılacak. Yine bir süredir yardımcı antrenörlük görevi için ismi geçen adaylardan ve anlaşılan İlhan Mansız da, Avusturya kampına katılacak olan bir diğer isim. 
 

Alvaro Negredo Beşiktaş'ta kaç gol attı?


Bu sezon başında büyük umutlarla transfer edilen Alvaro Negredo son 3 sezondaki santrfor verimini karşılayamadı. Negredo Beşiktaş formasıyla çıktığı 43 maçta 15 gol atabildi ve 9 da asist yaptı. Buna karşın Negredo'nun gollerinden sadece 7'si Süper Lig'deydi.
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"