comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haber: Mario Balotelli transferinde son durum

03 Haziran 2018, Pazar 12:36
BJK Haber: Mario Balotelli transferinde son durum

Beşiktaş başka olmak üzere üç büyüklerle adı anılan Mario Balotelli için yeni bir transfer iddiası ortaya atıldı.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş başka olmak üzere üç büyüklerin hedefinde yer aldığına dair iddialar çıkan Mario Balotelli için Fransız basınında yeni haberler çıkmaya devam ediyor. 


Beşiktaş Transfer Haberleri: Mario Balotelli gelecek mi?


Beşiktaş Transfer Haberleri kapsamında bir süredir gündemde yer alan Mario Balotelli için France Football'da yeni bir iddia ortaya atıldı. Habere göre Nice'de forma giyen ve sezonu 26 golle tamamlayan Mario Balotelli'yi Parma, Napoli ve Monaco transfer etmek istiyor. 


Balotelli hangi takıma transfer olacak?


Öte yandan French Football'a konuşan Mario Balotelli, yaptığı açıklamada "Dürüst olmak gerekirse geleceğim hakkında hiçbir şey bilmiyorum" dedi.
Nice için "Kalbimde her zaman yeri olacak" diyen Balotelli, İngiltere ile Fransa liglerini de karşılaştırdı ve Fransa'da oyunun biraz daha fiziksel oynandığını söylerken İngiltere'deki futbolun daha üst seviyede olduğunun dile getirdi.

"NEDEN ÖZEL BİRİ OLDUĞUMU BİLMİYORUM"

"Ben neden özel biri olduğumu bilmiyorum, zaten bilseydim özel biri olmazdım" diyen İtalyan golcü, TV'den maç izlemeyi ve rakip takımları analiz etmeyi sevmediğini söylerken "Ben sadece futbol oynamayı seviyorum" ifadelerini kullandı. 

Medyaya konuşmayı sevmediğini de açıklayan Balotelli, eğer oğlu futbol oynamaya karar verirse kendisinden daha iyi olacağını söyledi. Balotelli, "Çünkü oğlum, babasının gençken yaptığı hataları görüp bunları tekrarlamaz" dedi. Kendisini iyi hissetmek için çocuklarıyla zaman geçirdiğini söyleyen Balotelli, "İki güzel çocuğum var. Bazen bana onlar yardım ediyor. İşler yolunda gitmiyorsa en kısa sürede onları görmeye gidiyorum ve daha iyi hissediyorum" dedi.

Rock yıldızları gibi bir yaşam sürdüğü yorumları için "Ben açıkçası rock dinlemeyi sevmiyorum. O yüzden rock yıldızları nasıl yaşıyor bunu da bilmiyorum" dedi.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (21 Eylül 2020)