comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haber: https://www.futbolarena.com/besiktas/

14 Ağustos 2018, Salı 18:31
BJK Haber: https://www.futbolarena.com/besiktas/

Beşiktaş'ta 16 Eylül'deki seçim öncesinde Fatih Doğan, Ahmet Nur Çebi'nin Fikret Orman'ın yeni yönetim listesinde olmayacağını söyledi. 

FutbolArena - Beşiktaş'ta 16 Eylül'de gerçekleşecek olan seçimli genel kurul sürecini TRT Spor'da yorumlayan Fatih Doğan, Ahmet Nur Çebi ile birlikte Erdal Torunoğulları ve Hakan Kalkavan'ın Fikret Orman'ın yeni listesinde olmayacağını söyledi. 
 

Beşiktaş'ta yeni yönetimde kimler olacak?


Sabah gazetesinden Fatih Doğan'ın seçim süreciyle alakalı sözleri şu şekilde:

"YÖNETİMDE KENDİ ARALARINDA ANLAŞMAYAN İNSANLAR VARDI"
Birbirine çok saygılı iki insan profili var. Şenol Güneş zaten sözleriyle kendisini net ifade etti. Fikret Orman, Şenol Güneş'e ağabey diyor. Yaşından dolayı demiyor. Şenol Güneş'e saygısı ve futbol adamlığından dolayı söylüyor. Yöneticiler arasında 1 yıldır görüşmeyen, konuşmayan ve selamlaşmayan aynı tavrı paylaşmayan yönetim kurulu üyeleri vardı. Fikret Orman da yöneticilerin kendi aralarındaki gerilimlerinden rahatstız oldu. Bu fotoğraf benim enerjimi düşürüyor dedi. 

"AHMET NUR ÇEBİ, ERDAL TORUNOĞULLARI VE HAKAN KALKAVAN FİKRET ORMAN'IN YENİ LİSTESİNDE YOK"

Bazı yöneticiler ayrıca verimli olamıyorlardı. Fikret Orman'ın beklentisinin yüksek olduğu fakat verim alamadığı yöneticiler vardı. Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş'ın 9 aylık kongresinde Fikret Orman'ın listesinde yok. Erdal Torunoğulları ve Hakan Kalkavan da yok. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!