comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haber: Guti Hernandez: "Çok büyük bir kadroya sahibiz"

17 Temmuz 2018, Salı 09:42
BJK Haber: Guti Hernandez:

Beşiktaş'ta yeni sezon hazırlıkları devam ederken yeni yardımcı antrenör Guti Hernandez, kampta önemli açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş'ta yeni sezon hazırlıkları Avusturya kampında devam ederken takımın yeni yardımcı antrenörü Guti Hernandez, Milliyet'e konuştu.

Beşiktaş'ın yeni antrenmrü Guti Hernandez, Şenol Güneş'in büyük bir hoca olduğunu ve de kendisinden çok şey öğrenmesi gerektiğini söyledi.
Guti Hernandez, taraftarlar arasıdna büyük bir sevgi bağı olduğunu belirterek yıllar sonra yeniden bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadığını belirtti.
 

Beşiktaş'ta Guti Hernandez'in açıklamaları


"YENİDEN BİR ARAYA GELMEK ÇOK GÜZEL"

“Yeniden Beşiktaş'ta ve İstanbul'da olmak benim için çok büyük bir mutluluk. Vodafone Park'ın çimlerine basacağım günü sabırsızlıkla ve özlemle bekliyorum. Taraftarımızla aramda büyük bir sevgi bağı var. Onlarla yeniden bir araya gelmek çok güzel olacak”

"ŞENOL GÜNEŞ'TEN ÖĞRENMEM GEREKENLER VAR"

"Antrenörlük kariyerimde henüz yolun çok başındayım. Bir şeyler öğrenmem lazım ve öğrenmek için en iyi yerde olduğumu söyleyebilirim. Büyük tecrübeli ve kaliteli bir hocanın yanındayım. Ondan çok fazla şey öğrenmek istiyorum. Elimden geldiği kadar bir yardımcı antrenör olarak hem Şenol Güneş'e yardım etmek hem de takıma katkı sağlamak istiyorum. Elbette ben de seviyemi yükselterek bir gün büyük takımlarda birinci hoca olmak isterim”

"PEPE VE QUARESMA'NIN YANINDA OLMAMIZ LAZIM"

"Quaresma ve Pepe gibi futbolda belli bir olgunluğa erişmiş ve büyük başarılar yakalamış çok kaliteli oyuncular sahada kesinlikle ne yapmaları gerektiğini çok iyi biliyorlar. Bu anlamda böyle oyunculara çok fazla şey öğretemezsiniz. Sadece yardımcı antrenör olarak yanlarında olduğunuzu hissettirmeniz gerekir. Ve bunu hissettiklerinde bu onlar için artı bir durum olur. İkisi de özel oyuncular ve böyle oyuncular Beşiktaş'a her zaman katkı sağlar.”

"ÇOK KALİTELİ BİR KADROMUZ VAR"

"Çok büyük ve çok kaliteli bir kadroya sahibiz. Elimizde çok yetenekli oyuncular var. Oğuzhan ve Tolgay da bunlardan ikisi. Orta sahanın en kritik yerinde oynuyorlar. Zaten kendi kaliteleri ve yaptıkları ortada ama gol yollarında takıma daha fazla katkı yapmaları gerekiyor. Atılacak tüm gollerde Oğuzhan ve Tolgay'ın büyük rolleri olacak. Bunun dışında kendilerini biraz daha öne iterlerse ve yeni sezonda rakip kaleye daha yakın oynarlarsa Beşiktaş için daha iyi olacak. Kesinlikle çok iyi futbolcular ama kendilerini daha da geliştirebilirler."

"TARAFTARLAR SIRA DIŞI"

“Beşiktaş taraftarı gerçekten de sıra dışı işlere imza atıyor. Come to Beşiktaş projesi de onlardan çıktı ve bu kampanya çok ses getirdi. Zaten Beşiktaş denildiğinde akla ilk taraftarı geliyor. Beşiktaş'ın en önemli özelliklerinden biri. Kulübün gurur duyabileceği şeylerden bir tanesi taraftarının bu kadar sıra dışı olmasıdır.”

Beşiktaş ile ilgili son gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!