comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haber: Gürcan Bilgiç'ten Şenol Güneş için Trabzonspor iddiası

01 Mayıs 2018, Salı 11:20
BJK Haber: Gürcan Bilgiç'ten Şenol Güneş için Trabzonspor iddiası

BJK Haberleri aramalarında teknik direktör Şenol Güneş'in Trabzonspor'a gideceği iddiası gündemde ön plana çıktı.

FutbolArena - BJK Haberleri aramalarında teknik direktör Şenol Güneş ile ilgili ortaya atılan iddialar dikkat çekiyor. Gazeteci Gürcan Bilgiç, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in sezon sonunda takımdan ayrılarak Trabzonspor'un başına geçebileceğini söyledi. 
 

BJK Haber: Şenol Güneş, Trabzonspor'a gidecek mi? (1 Mayıs 2018)


Sabah Gazetesi'nde değerlendirmelerde bulunan Gürcan Bilgiç şunları söyledi:

"Şenol hocaya saldırı yok. Yaralanmasıyla tedavisi arasında bir orantısızlık var. Şenol hoca bundan sonraki kariyerini Trabzonspor'da sürdürecek. Kendisine yakın isimler de bunu ifade ediyor."
 

Ahmet Çakar'ın Şenol Güneş yorumu


Öte yandan yorumcu Ahmet Çakar, Galatasaray derbisi öncesi ve sonrasında Şenol Güneş'in sitemkar açıklamaları hakkında ise, "Şenol Güneş ve Beşiktaş'a ciddi saygısızlık yapıldığını düşünüyorum. Bu maçın kararı hükmen mağlubiyet olmazsa Türk futbolunda kaos çıkar demiştim. Hatta bu yüzden Fenerbahçe kulübü beni şikayet etmiş ve Adalet Sarayı'nda ifade vereceğim. Fenerbahçeli yöneticiler ve Aykut Kocaman, Şenol Güneş'e saygısızlık yapmıştır. 
Diğer tarafta Beşiktaş'ın kararını da değerlendiren Ahmet Çakar, "Beşiktaş'ın kararını ise doğru bulmuyorum. Yani haklı bile olsalar sonuçta bir kural verilmiş ve kurallara uymalıyız. Bu karar bir çözüm dğeil." dedi. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"