comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haber: Galatasaray Oğuzhan'ı transfer edecek mi?

31 Mayıs 2018, Perşembe 09:15
BJK Haber: Galatasaray Oğuzhan'ı transfer edecek mi?

Beşiktaş Transfer Haberleri kapsamında bir süredir gündemden düşmeyen Oğuzhan Özyakup'un Galatasaray'a transfer olabileceği yazıldı.

Beşiktaş Transfer Haberleri kapsamında sürpriz bir iddia ortaya atıldı. Beşiktaş'ın yıldız oyuncusu Oğuzhan Özyakup'un Galatasaray'a transfer olacağı gündeme geldi. Beşiktaş Transfer haberleri FutbolArena'da!


Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün, Oğuzhan Özyakup Galatasaray'a mı gidiyor? (31 Mayıs 2018 Perşembe)


Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün Oğuzhan Özyakup iddiasıyla gündeme geldi. Habere göre Abdürrahim Albayrak, yıldız futbolcunun durumunu menajerine sordu, Fatih hocanın, Oğuzhan'ı çok beğendiğini iletti. Eğer Beşiktaş ile anlaşamazsa başka yere imza atmaması ve kendilerine gelmelerini istedi. Orta sahada ve forvet arkasında oynayabilen 25 yaşındaki oyuncunun, teklif için teşekkür ettiği ve "Öncelik Beşiktaş'ın ama anlaşmazsak neden olmasın" yanıtı verdiği öğrenildi. Beşiktaş yönetiminin, "Oğuzhan Özyakup ile anlaştık" dese de ortada resmi bir imza ve açıklama olmaması Galatasaray'ı umutlandırıyor.

BJK Haberleri - Oğuzhan Özyakup ne demek istedi? O Paylaşım...
 

Oğuzhan kaç yaşında? Beşiktaş performansı


25 yaşındaki Oğuzhan Özyakup bu sezon Beşiktaş formasıyla ligde 24 maçta 4 asist yaparken, toplamda ise 37 maçta görev aldı ve 8 asist yaptı. Bu sezon beklentilerin altında kalan Oğuzhan daha önceki iki sezonda ise 5 gol 10 asist ve 10 gol 8 asistle oynamıştı.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"