comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haber: Fikret Orman, Fatih Terim'i doğruladı! Fikstür tartışması

17 Eylül 2018, Pazartesi 13:31
BJK Haber: Fikret Orman, Fatih Terim'i doğruladı! Fikstür tartışması

Spor Toto Süper Lig'in 5. haftasında fikstür tartışması yaşandı. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de 5. hafta maçları oynanırken fikstür konusundaki tartışma haftaya damga vurdu. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in, "TFF ile birlikte yapıyoruz" açıklamasından sonra Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ve Başkan Fikret Orman da konuyla ilgili görüşlerini açıkladı. 
 

Galatasaray Haberleri: Fatih Terim'den Süper Lig fikstür açıklaması


Galatasaray'da Fatih Terim, Kasımpaşa maçının ardından yaptığı açıklamada, "Cuma günkü maçların planlamasını TFF, yayıncı kuruluş ve biz birlikte yapıyoruz. Bunların çoğu bizim isteğimiz, taraftarımız tepki göstermesin. Özellikle Cuma maçlarının 21.00'da olmasını istiyoruz" dedi.

Bu açıklamanın ardından Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in geçtiğimiz sezonlarda TFF'den erteleme talep etmelerine rağmen kabul edilmediği yönündeki açıklamaları gündeme geldi.
ŞENOL GÜNEŞ: "BİZ PAZAR İSTEDİK AMA OLMADI"

Deneyimli teknik adam Yeni Malatyaspor karşılaşmanın ardından, "Fatih Terim hakkında konuşmayacağım. Kişilerle değil, fikirlerle işim var. Daha önce bize haksızlık yapıldığı oldu ama kimseye haksızlık yapılmasın. Bu hafta Pazar oynamak istedik ama olmadı. Bizi yumurta gibi birbirine vurdurmayın" açıklamasını yaptı. 
 

Beşiktaş Haberleri: Fikret Orman'dan Fatih Terim açıklaması


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ise geçtiğimiz günlerde Fatih Terim'in yaptığı açıklamalarla ilgili de konuştu ve "Beşiktaş'a sorulmadan bu işler yapılmıyor" diyerek şunları dile getirdi:

"Fatih Terim'in federasyon, yayıncı kuruluş ve biz konuşarak yapıyoruz maç programını demesinde 'biz' dediği tüm kulüpler. Kulüpler olarak beraber konuşuyoruz, istişare yapıyoruz maç programı için. Maç günleri bizle de istişare ediliyor. Beşiktaş'la da konuşulmadan yapılmıyor maç programı. Ellerinde bir program var, Galatasaray salı oynuyor Fenerbahçe ve biz perşembe oynuyoruz." ifadelerini kullandı.

Beşiktaş ile ilgili haberlere Beşiktaş Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!