comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haber: Fabri Fulham'da yedek kulübesine çekildi

26 Ağustos 2018, Pazar 18:41
BJK Haber: Fabri Fulham'da yedek kulübesine çekildi

Beşiktaş'tan Fulham'a transfer olan kaleci Fabri, Premier Lig 3. haftasında oynanan Burnley maçında yedek kulübesinde yer aldı. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'tan 6 milyon euro karşılığında Fulham'a transferi olan kaleci Fabri, İngiltere Premier Lig 3. haftasında oynanan Fulham - Burnley maçında yedek kulübesine çekildi. 

İngiltere Premier Lig'de Fulham'ın ilk 2 haftada aldığı mağlubiyetlerin ardından Fulham'da kaleci antrenörü Sambade kulüpten ayrılmış. Siyah beyazlılar ligin 3. haftasında sahasında Burnley'i konuk ederken, İspanyol kaleci Fabri yedek kulübesinde yer aldı. Fabri, Premier Lig'de ilk 2 haftada Fulham formasıyla kalesinde 5 gol görmüştü.
 

Beşiktaş Transfer Haberleri: Fabri'nin Beşiktaş'a veda konuşması


"BEŞİKTAŞ BİR TARAFTAR KAZANDI"
Londra'ya gitmeden önce burada beraber olduğum insanlara sarılmak istedim. Onlardan bir kez daha o sıcaklığı hissetmek istedim. Nereye gidersem gideyim, Beşiktaş bir taraftar kazandı. Beşiktaş her zaman kalbimde olacak. 

"BU KADAR YAŞANANLARDAN SONRA AYRILMAK ÇOK ZOR"

Bu kadar yaşananlardan sonra ayrılmak çok zor. İki tarafında faydalanabileceği bir ayrılık oldu. Her hafta sonu Beşiktaş'ı takip etmeye devam edeceğim. İngiltere'de oynamak futbolculuk kariyerim adına önemli bir tecrübe olacak.

"TARAFTARLARIN İÇİ RAHAT OLSUN. BEŞİKTAŞ'IN ÇOK İYİ KALECİSİ VAR"Fabri son olarak Beşiktaş taraftarlarına bir mesaj göndererek, "Beşiktaş taraftarlarının içi rahat olsun. Takımın çok iyi bir kalecisi var." ifadelerini kullandı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)