comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haber: Eski Beşiktaşlı futbolcu: "Fernandes'i hiç sarhoş görmedim"

25 Haziran 2018, Pazartesi 19:35
BJK Haber: Eski Beşiktaşlı futbolcu:

Bir dönem Beşiktaş'ta forma giyen Julio Alves, Manuel Fernandes ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Alves, Fernandes'in Beşiktaş'ta söylenildiği gibi antrenmana alkollü gelmediğini söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın yeni sezonda kadrosuna katmayı düşündüğü futbolculardan biri olan Manuel Fernandes ile ilgili, yine bir dönem Beşiktaş'ta forma giyen Julio Alves önemli açıklamalarda bulundu. 

Beşiktaş'ta kısa bir dönem forma giyen Julio Alves, Manuel Fernandes hakkında yazılıp çizilenlerin doğru olmadığını ve kötü çocuk imajının Portekizli futbolcunun üzerine yapıştığını söyledi. Alves ayrıca Manuel Fernandes'in Samet Aybaba döneminde Beşiktaş antrenmanına alkollü geldiği yönündeki haberlerin de doğru olmadığını söyledi. 
"FERNANDES'İ HİÇ SARHOŞ GÖRMEDİM"

Juli Alves Fransız basınına yaptığı açıklamada : "Kötü çocuk etiketi Fernandes'in üzerine yapıştı. Beşiktaş'ta antrenmana alkollü geldiği söyleniyordu. Onu hiç sarhoş görmedim. Gençken bana çok yardımcı oldu. Beşiktaş'ta hala iyi bir imajı var ve teknik direktör yüzünden ayrıldı." ifadelerini kullandı. 
 

Beşiktaş Transfer Haberleri: Fernandes Beşiktaş'a transfer olacak mı?


Geçtiğimiz yıl Rusya Premier Ligi'nde şampiyon olan Lokomotiv Moskova bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek. Teknik Direktör Yury Semin de bu doğrultuda kadronun güçlendirilmesi konusunda yönetimle görüşürken, Fernandes'in Beşiktaş'a gönderilmesi halinde görevi bırakabileceği iddia edildi. 
"FERNANDES'İ YOLLARSANIZ BEN YOKUM"

Lokomotiv Moskova Teknik Direktörü Yury Semin, geçtiğimiz sezon Maicon'un sözleşmesinin uzatılmayıp Antalyaspor'a gitmesinden dolayı yönetime tepki göstermişti. Deneyimli teknik adam Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek olan takımda Fernandes'in de ayrılması halinde ultimatom verdi. Yury Semin'in yönetime, "Bu yıl Şampiyonlar Ligi'ndeyiz. Kadromuzu güçlendirmemiz gerekiyorsan Fernandes'in de gitmesi gündemde. Eğer Fernandes de gönderilirse bu şartlarda çalışamam." dediği öne sürüldü. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (21 Eylül 2020)