comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haber: Erman Toroğlu "Beşiktaş hakem desteğine rağmen kazanamadı"

27 Ağustos 2018, Pazartesi 10:01
BJK Haber: Erman Toroğlu

Beşiktaş'ın Antalyaspor ile oynadığı maçı kaleme alan eski hakem Erman Toroğlu, siyah beyazlı takımın hakem desteğine rağmen kazanamadığını yazdı.

FutbolArena - Süper Lig'de ilk kez Vodafone Park'ta kaybeden Beşiktaş, Antalyaspor'a karşı 2-3'lük skorla mağlup oldu. Maçı kaleme alan Erman Toroğlu, Sabah'taki yazısında hakem Halis Özkahya'nın Beşiktaş'ı ittiğini ancak Beşiktaş'ın buna rağmen kazanamadığını iddia etti.


Erman Toroğlu'nun Beşiktaş - Antalyaspor maçı yazısı (27 Ağustos 2018 Pazartesi)


Hakem Halis Özkahya'yı 'ezik' kelimesi ile nitelendiren Erman Toroğlu, "Bu tarz 'ezik hakemlerle' küçük takımların mücadele etme şansları çok zor. Kırılma anı 66. dakika; Antalyalı Drole tek başına pozisyona giriyor, ceza sahasına 2 metre var. Beşiktaş kalecisi Utku çıkıyor. Topla hiç alakası yok. Rakibini öyle bir indiriyor ki bırakın pozisyona teknik açıdan bakmayı, hiçbir şey olmasa sarı kart ve faul. Ama pozisyon net kırmızı ve faul." ifadelerini kullandı.

"Beşiktaş hakemin de itmesine rağmen kazanamadı. " diyen Toroğlu, "Peki neden? Futbolcular ve Şenol Güneş arasında hala bir şeyler var." dedi. 


Erman Toroğlu, Şenol Güneş hakkında ne dedi?


Maçta Şenol Güneş'in değişikliklerini de eleştiren Toroğlu, "Dakika 89; hakem 7 dakika verdi. Sen kenardan orta yapan Quaresma'yı çıkarıyorsun. Q7 soldan Antalya'nın başına bela ama Şenol onu çıkarıyor." ifadelerini kullanırken Tolgay Arslan değişikliğini de eleştirdi. Toroğlu, "Beşiktaş'ın bir ön tarafı var bir de arka tarafı. Peki ortası ne olacak? Şenol koşan Tolgay'ı oyundan çıkarıyor. Yürüyen Oğuzhan'ı oyunda tutuyor." ifadelerini kullandı.
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)