comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haber: Dusko Tosic'ten Beşiktaş'a veda açıklaması

18 Mayıs 2018, Cuma 10:53
BJK Haber: Dusko Tosic'ten Beşiktaş'a veda açıklaması

Beşiktaş'ın 33 yaşındaki tecrübeli futbolcusu Dusko Tosic, Çin kulübü Guangzhou'nun formasını giydi ve Beşiktaş'a bir veda açıklaması yaptı.

FutbolArena - Beşiktaş'ın tecrübeli savunma oyuncusu Dusko Tosic, Çin kulübü Guangzhou'ya transfer olurken yeni takımının formasını da giydi. Beşiktaş kulübü Tosic'in transferini KAP'a bildirirken tecrübeli futbolcu da Instagram hesabından Beşiktaş taraftarına veda etti.


Dusko Tosic'in veda açıklaması


Dusko Tosic yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı...

"Nereden başlayacağımı bilmiyorum. Bu kulüp ve taraflarlar için ne desem çok az. 3 yıl boyunca Türkiye'nin en büyük kulübü olan Beşiktaş forması giymek ve bu büyük taraflarlar önünde maçlara çıkmak benim için her zaman gurur vericiydi. Lütfen bu sene şampiyon olamadığımız için üzülmeyin biz takım olarak elimizden gelen herşeyi yaptık, maalesef başaramadık. Bu kulüp ve bu taraflar herşeyin en iyisini hakediyor. Siz bu takımın, teknik direktörünün ve kulüp başkanının her zaman arkasında durun. Siz her zaman iyi ve kötü zamanımda arkamda durdunuz onun için sizlere çok teşekkür ediyorum. Her maça sizin bu manevi desteğinizle çıkmam, içimdeki Beşiktaş sevgisini gittikçe büyüttü. Bu sevgiyi her maça çıktığımda ortaya koymaya çalıştım. Beşiktaş benim için bir aile gibi oldu. Gidiyorum lakin uzaktada olsam da içimdeki Beşiktaş sevgisi her zaman kalacak uzaktan da olsa sevmeye devam edeceğim.

Bir kere kartal her zaman kartal..."
Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"