comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haber: Dusko Tosic kadroya alınmadı Jelana Karleusa çıldırdı

28 Eylül 2018, Cuma 18:52
BJK Haber: Dusko Tosic kadroya alınmadı Jelana Karleusa çıldırdı

Eski Beşiktaşlı futbolcu Dusko Tosic'in eşi Jelena Karluesa, Tosic'in Milli Takım kadrosuna alınmaması üzerine büyük tepki gösterdi. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'tan Çin'e transfer olan Dusko Tosic, Sırbistan'ın Ekim ayında oynayacağı hazırlık maçlarının kadrosuna çağrılmadı. Dusko Tosic'in kadroya alınmaması üzerine eşi Jelena Karleusa sosyal medyada hesabından bu duruma büyük tepki gösterdi. 

Sırbistan Milli Takımı 11 Ekim ve 11 Ekim'de Karadağ ile Romanya karşılaşacak. Teknik Direktör Krstajic, bu maçların kadrosuna Dusko Tosic'i dahil etmedi. Jelena Karleusa ise sosyal medya hesabından eşi Tosic'in kadroya alınmamasına büyük tepki gösterdi. 
Sırbistan'ın en iyi savunma oyuncusunun milli takıma çağrılmamasını eleştiren Jelena Karleusa, "Sırbistan'ın en iyi savunma oyuncusu kadroda yok. Yazık! Artık sessiz kalmayacağım. Çok sinirlendim bu duruma." ifadelerini kullandı. 

Öte yandan Sırbistan Teknik Direktörü Krstajic, Tosic'in yerine 22 yaşındaki futbolcu Milos Veylkovic'i kadroya dahil etti. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!