comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haber: Caner Erkin'den Emre Bol'a tepki: "Samimi değilsin"

09 Eylül 2018, Pazar 12:33
BJK Haber: Caner Erkin'den Emre Bol'a tepki:

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin, spor yorumcusu Emre Bol'a tepki gösterdi.

FutbolArena - Beşiktaş'ta Caner Erkin'den spor yorumcusu Emre Bol'a tepki geldi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Caner Erkin," Samimi değilsin Emre Bol" dedi.
 

Beşiktaş Haberleri: Caner Erkin'in Emre Bol paylaşımı


Canım Atam. Sadece izinden gitmekle yetinmedim, sana gönül vermiş biri olarak, senin adınla, sözünle , beni vurmaya çalışan cahillere, yine senin sözünle cevap vermek isterim !!.. Susuyorsak efendiliğimizdendir.. Yoksa altı boş, ön yargılara, hukuksal olarak da, birey olarak da cevabım hazırdır! Ben sahada hırsımla, kendimce adaletimle varoldu. Cevabım da yaptığım asistler ve oynadığım futboldur.

Kimseye boyun eğmedim, eğmem de! İnandığım doğrunun arkasında oldum, yanlız kalmaktan da korkmadım.. Şükür, arkamda kocaman bir camia var. Benim ahlakımı sorgulaman için, seni kim bilir kişi seçti..! Bu işin bekçisi misin? “Cumhuriyet fikir sahibi serbestliği taraftarıdır. Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre saygı duyarız” ama sen samimi değilsin Emre Bol! Samimi olsan adil olursun, bana yapılan haksızlıkları da konuşursun. Ama şimdi sayemde konuşulcaksın hadi bu da benim sana Eyvallahım olsun!"
Siyah beyazlı takımla ilgili gelişmeleri Beşiktaş Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Mayıs 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.